Bogacze

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Marcy Mallowitz została właśnie porzucona co za wiadomość! Jej chłopak-ortodonta, Neill, stracił panowanie nad sobą w czasie nadawanego na żywo teleturnieju Bogacze, fenomenu telewizyjnego i programu królującego we wszelkich rankingach oglądalności. Kiedy Marcy, jako jego ostatnia deska ratunku, nieprawidłowo odpowiedziała na końcowe pytanie za 1,75 miliona dolarów, Neil natychmiast i w bardzo widowiskowy sposób zerwał ich bliski zaręczyn, trzyletni związek na oczach dwudziestu milionów ludzi w całym kraju! Nagle Marcy już nie jest anonimową Marcy. Trzydziestokilkuletnia absolwentka Barnarda, członek stowarzyszenia Phi Beta Kappa oraz trenerka rozwoju osobistego zostaje sławną na całą Amerykę ofiarą porzucenia. Wścibscy intruzi z mediów ustawiają się w kolejce po wywiady. Ulica przed domem w West Willage roi się od drapieżnych paparazzi. I każdy każdy zna jej imię, choćby jako puentę dowcipów w późnonocnych talk showach.

Agnieszka | 2015-05-01
asik_n | 2012-12-28