historyczna

Książkę, którą oddajemy do rąk Czytelnika, powinien przeczytać każdy polityk i każdy, kogo interesują historyczne uwarunkowania podejmowania decyzji, nie tylko zresztą politycznych, bowiem jak mówi Autor Nowy porządek świata wymaga świadomych i celowych działań przywódców politycznych, cieszących się akceptacją społeczną. Wierzę, że tak będzie, nawet jeśli obecnie jeszcze nie ma takich działań zmierzających do unifikacji naszego bardzo małego świata mój optymizm mówi mi, że takie kroki zostaną niebawem podjęte contra spem spero.