angielski
bookish

He Had to Marry Her Everyone in London agrees the Byrons are just as "mad, bad, and dangerous to know" as their poetic non-relation. But Lord Jack Byron is facing a predicament that is scandalous...even for him! Marry a young woman because he lost a bet? Unreformed rake Lord Jack Byron do anything to get out of it. But the rich merchant who holds his debt insists Jack lead his on-the-shelf...

He Had to Marry Her

Marry a young woman because he lost a bet? Unreformed rake Lord Jack Byron do anything to get out of it. But the rich merchant who holds his debt insists Jack lead his on-the-shelf daughter to the altar...and make her believe it's a love match. With no options, Jack agrees, thinking he'll be shackled to a closed-in spinster.

But Grace Danvers is no milk-and-water miss. When he first encounters her in a London bookstore, Jack is struck by her tempting sensuality and soon becomes determined to bed—and wed—her (in that order!). Yet though he plans to seduce her with his touch, he never dreams he'll also want to win her with his love.

Ma poślubić obcą kobietę tylko dlatego, że przegrał zakład? O, nie.
Niesforny hulaka, lord Jack Byron, zrobi wszystko byle się od tego wykręcić.
Lecz bogaty kupiec u którego się zadłużył, stanowczo nalega aby poprowadził jego córkę do ołtarza. To jeszcze nie wszystko. Jack ma się postarać aby ona uwierzyła, że to będzie małżeństwo z miłości!

Jack musi się w końcu zgodzić, bo nie ma innego wyjścia i spodziewa się, że zostanie przykuty do zasuszonej starej panny. Tylko że Grace Danvers wcale nie jest nijakim dziewczątkiem, o czym przekonuje się już w trakcie ich pierwszego spotkania w londyńskiej księgarni. Okazuje się być atrakcyjną, uroczą i kusząco zmysłową kobietą.

Teraz Jack jest zdeterminowany aby ją wziąć do łóżka, a potem poślubić – w tej kolejności! Planuje zdobyć Grace, uwieść ją swoim dotykiem.
I nawet nie przypuszcza, że pewnego dnia również gorąco zapragnie zdobyć jej serce.

książek: 2081
bookish | 2014-09-17
Przeczytana: 17 września 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

zaczęłam czytać i uświadomiłam sobie, że to harlekin, a później takie oo jednak mi się podoba. chyba to ta słabość do czasów w których dzieje się fabuła, a mianowicie zaczyna się w 1809r. mimo wszystko jest napisana dobrze, z ciekawą historią. Jack, lord, a przy tym bawi damek i hazardzista przegrywa pieniądze, a w zamian za to ma rozkochać i poślubić córkę kupca u którego jest zadłużony. jest zmuszony, ale szybko sobie uświadamia błąd w swym rozumowani, bo gdy spotyka Grace zmienia zdanie, jednak dalej ciąży na nim widmo przegranej, jednak rozkochuje w sobie nieświadomą do pewnego czasu bohaterkę w pełni wypierając się swoich uczuć do niej. jednak mimo iż tuż po zaręczynach Grace dowiaduję się, że Jack jest winny pieniądze dla jej ojca i ona w tym wszystkim jest kartą przetargową, a jej posag wyciągnie go z długów - mimo to postanawia nie odwoływać zaręczyn, jednak stawia swoje warunki, czego kobiecie nie wypada w owych czasach, a samodzielność jest ostro krytykowana - pomijając...

gosiurka | 2015-08-11
Na półkach: Przeczytane, Polecanki