Diabeł wcielony

Tłumaczenie: Anna Bielska
Cykl: Rodzina Rutledge''ów (tom 3)
Wydawnictwo: BIS
The Devil You Know
romans

Frederica d'Avillez, odtrącona przez mężczyznę, w którym była zakochana, postanawia odświeżyć znajomość ze swym dawnym adoratorem. Randolph Bentley Rutledge o reputacji grzesznego rozpustnika nie jest odpowiednim materiałem na męża, może jednak być ekspertem w sprawach uwodzenia i Freddie uznaje, ze to właśnie on powinien wprowadzić ją w świat namiętności. Ku zdumieniu Bentleya po wspólnie spędzonej nocy Freddie znika mu z pola widzenia. Dopiero po pewnym czasie spotyka ją przypadkowo i widzi, że jest w ciąży. Mimo jej oporów biorą ślub i dopiero wówczas Freddie się przekonuje, ile jej mąż ma sekretów.

Aurill | 2014-01-25
Przeczytana: 24 stycznia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Frederica, zraniona przez mężczyznę, za którego chciała wyjść, rzuca się w ramiona przystojnego Bentleya, by ukoić choć trochę swoją zranioną dumę.
Po wspólnie spędzonej nocy, on musi uciekać przez okno, by nie przyłapała ich pokojówka. Zostawia list z oświadczynami, którego Freddie nigdy nie przeczyta...
Jedna szalona noc pozostawia ogromne konsekwencje. Freddie odkrywa, że jest brzemienna, nie chce jednak powiadamiać o tym Rutledga, gdyż sądzi, że on ją odrzucił.
Ich związek opiera się na tajemnicach i nieporozumieniach. Czy uda im się stworzyć prawdziwą rodzinę?

Dobra książka, choć nieco przegadana.

beti0x | 2014-09-02

Wciągająca książka...

ewa | 2013-06-03
Przeczytana: 17 lipca 2013

fajna, lekke książka na wakacje

Papaveryna | 2016-09-22
Na półkach: Pozbyłam się, Przeczytane