Powiedz, że mnie kochasz

Okładka książki Powiedz, że mnie kochasz Johanna Lindsey
Okładka książki Powiedz, że mnie kochasz
Johanna Lindsey Wydawnictwo: Amber Cykl: Rodzina Malory (tom 5) Seria: Love&Story literatura obyczajowa, romans
Rodzina Malory (tom 5)
1998-01-01
9788325204969
Irena Dawid-Olczyk, Rafał Kopczyński
romans historyczny

Wzruszająca powieść. Kelsey z powodu długów swojego wuja musiała zgodzić się wziąć udział w licytacji w Domu Erosa. Ukrywa to w sekrecie przed ciocią i siostrą. Została sprzedana Derkowi Malory, który jest dziedzicem Haverston. Mężczyzna jest zachwycony bogatym zasobem języka Kelsey. Dziewczyna mówi mu, ze jej matka była guwernantką. Derek powoli zakochuje się w Kelsey. Jednak dziewczyna uważa,że nie jest zasługuje na związek. Boi się skandalu w rodzinie. Czy ci dwoje będą razem?

Jedna z nudniejszych książek jakie w życiu przeczytałam...O ile na początku jako tako mnie interesowała, o tyle im dalej tym coraz gorzej. Chemii pomiędzy Kelsey i Derekiem moim zdaniem brak, wszystkie intrygii i zagadki do przewidzenia po przeczytaniu kilku zdań.. Jednym słowem nuda. Ja nie polecam. Wynudziłam się jak mops, emocję towarzyszące czytaniu tego "dzieła" jak na grzybobraniu, nie wspominając już o tym że przebrnięcie przez tę powieść zajęło mi mniej więcej miesiąc. Jeśli ktoś ma ochotę przeczytać tę książkę to szczerze odradzam i proponuję poszukania czegoś bardziej interesującego.

Kolejny romans historyczny z cyklu o Rodzinie Malorych.
Syn Jasona Malory, dziedzic Haverston, Derek, w nietypowych okolicznościach, spotyka piękną Kelsey. Pomaga jej, zakochuje się, ale nie wie o niej nic... W tej powieści dużo tajemnic zostaje odkrytych. Mnie bardzo ucieszyło poznanie tajemnic Jasona Malory - nie taki "przyzwoity", jak się wydawał i jednocześnie całkiem przyzwoity facet:)
Doskonały romans z mojej ulubionej serii, lekki, pełen gorących scen, ładnie podanych, zabawnych sytuacji i ciętych żartów braci Malorych.

Kolejny romans historyczny z cyklu o Rodzinie Malorych.

Ot takie zwykłe romansidło. Na jeden raz. Przyznam, że to kolejna pozycja tej autorki, która wieje nudą... W tej książce mało się dzieje. Mimo, że napisana całkiem przyjemnym językiem i mimo intrygującego początku (ogromny plus za pomysł z aukcją!),akcja woła o pomstę do nieba. Derek wydaje mi się młokosem, a ja lubię czytać o dojrzałych, nieco starszych, władczych mężczyznach, którzy doskonale wiedzą czego chcą. Ten bohater wydaje się za młody i nieco zagubiony. Postać Kelsey zaciekawiła mnie bardziej. Pokazała pazury już na początku, kiedy poradziła sobie bez pieniędzy i opieki mężczyzny a następnie z wyrzutami ciskała czym popadnie w Dereka :) Polecam jedynie jako nie wymagającą, bardzo lekką lekturę na odstresowanie.

Kolejny romans historyczny z cyklu o Rodzinie Malorych. Syn Jasona Malory, dziedzic Haverston, Derek ratuje piękną Kelsey od „losu gorszego niż śmierć”:) Wiele perypetii po drodze, jak w każdym porządnym romansie, gorąca miłość i fantastyczni bracia Dereka. Książka lekka i dobrze napisana, czyta się przyjemnie. Powieść pełna ciętego humoru, przesycona rodzinną atmosferą domu Malorych i walką mężczyzn pożądających tej samej kobiety.

Kolejna przygoda z książką pani Lindsey.

"Powiedz, że mnie kochasz" jest to kolejna książka, którą zaliczymy do słynnego cyklu rodziny Malory. Tu jest opisana historia Kelsey i Dereka, jedynego syna Jasona.

Kelsey jest młodą dwudziestoletnią kobietą, która z własnej woli udaje się do publicznego domu.Jej celem jest spłata długów wuja, który stracił pracę i załamał się. Tak więc cel Kelsey jest szlachetny.

Derek Malory jedyny syn Jasona, dziedzic Haverston. Nie planuje się ustatkować nie wcześniej niż po trzydziestce. Przypadkiem trafia do publicznego domu w którym znajduje się Kelsey. Derek kupuje ją na aukcji, by uchronić ją przed strasznym losem...

Parę rzeczy mnie zaskoczyło w książce.Ojciec Dereka i jego prawdziwa matka, odwaga Kelsey ( nie wiem czy byłabym tak odważna jak ona)i decyzja podjęta przez Jasona.

Ja mogę tylko polecić. Cięte dowcipy braci Malorych, które wywołują na twarzy uśmiech, rodzinna atmosfera, którą można poczuć w książce i zwroty akcji,których nie można przewidzieć!

Kolejna przygoda z książką pani Lindsey.

Nie powiem, dobrze się czytało, ale są lepsze tej autorki:)

Nie powiem, dobrze się czytało, ale są lepsze tej autorki:)

Historia interesująca, przyjemnie napisana. Jedyne co mi się nie podobało to to, że Derek mimo tych swoich lat wydawał mi się nastolatkiem a nie dorosłym mężczyzną. Może to za sprawą niesamowitych wujków, bynajmniej trochę przeszkadzało mi to bo wiedziałam ile ma lat,a w wyobraźni miałam cały czas osiemnastoletniego chłopaka. No ale to może takie moje odczucia.
Mimo wszystko poleca, książkę:)

Mimo...

Piąta powieść z cyklu "Rodzina Malory".
Opowiada losy Dereka - syna Jasona, najstarszego z rodu Malrych. Derek, wraz z kuzynem Jeremym i przyjacielem Percym, przybywają do domu publicznego, słynącego z tego, że każdy zaspokoić tu może wszelkie fantazje seksualne i zboczenia, nawet te sadomasochistyczne. Trafiają w momencie, gdy na publicznej aukcji wystawiona ostaje piękna dziewica - Kelsey, a w licytacji widać upatrzył ją sobie niezmiernie bogaty i równie okrutny lord Ashford, którego trójka przyjaciół kilka miesięcy temu pobiła do nieprzytomności za sadystyczne zabawianie się z dziewką z tawerny. Otóż lord Ashford nie osiągnie orgazmu, jeśli kobieta nie spływa krwią podczas chłosty. Jedynym sposobem na uratowanie wystawionej na licytacji dziewczyny jest przelicytowanie sadysty. I stało się. Oto Derek, zapalony przeciwnik metres, właśnie takową nabył za jedyne 25 tys. funtów. Szybko jednak doszedł do wniosku, że zrobił świetny interes.
Jest humor, jest wartka akcja i jest też dreszcz emocji. A wszystko napisane czytelnie, obrazowo, a przy tym lekko i ciekawie. Osobiście polecam.

Piąta powieść z cyklu "Rodzina Malory".

Kolejna świetna książka pani Lindsay. Historia bardzo mnie poruszyła. Zwłaszcza, że autorka potrafi zaciekawić czytelników nie tylko epizodami łóżkowymi, lecz także historią rodziny. Śmierć ojca i matki oraz bankructwo wujostwa powodują, że młoda dziewczyna podejmuje decyzję zrujnowania sobie życia dla dobra rodziny.

• Romans historyczny
  • Johanna Lindsey
  • Romanse historyczne
  • Romans
  • Romanse

Dodaj cytat z książki Powiedz, że mnie kochasz