Kochanka nocy

Okładka książki Kochanka nocy Teresa Medeiros
Okładka książki Kochanka nocy
Teresa Medeiros Wydawnictwo: Lucky Seria: Dla Każdej Kobiety... literatura obyczajowa, romans
Dla Każdej Kobiety...
Yours until dawn
Lucky
2006-01-01
2006-01-01
Lidia Rafa
miłość romans erotyzm ślepota

Już dawno nie czytałam tak dobrego romansu. Całkowicie zatopiłam się w historii Samanthy i Gabriela, ciężko było oderwać się od niej chociaż na chwilę. Genialnie napisani, wielowymiarowi bohaterowie, powoli rozkwitające uczucie, a to wszystko okraszone błyskotliwymi dialogami, momentami wręcz ociekającymi ironicznym humorem. Niezwykle ciepła, podnosząca na duchu, a momentami zaskakująca opowieść. Polecam z całego serca, jeden z najlepszych romansów jakie czytałam!

Świetna! nietypowa fabuła romansowa, dialogi z humorem, sympatyczne i dobrze nakreślone postacie. Wróciłam do tej książki po dłuższym czasie i przeczytałam z ogromną przyjemnością.

Dla wielbicielek harlequinowych historii. Początek to piękna i bestia a potem jak zwykle wielka love. Historyjka zgrabna, wystarczająco naiwna na nudny wieczór. Ale wg mnie szkoda czasu. Są ciekawsze pozycje.

Bardzo ciekawa i ujmująca historia, są przezabawne momenty, kiedy gromki śmiech ogarnia człowieka.
Opis wyglądu pielęgniarki przez kamerdynera, mega!
Potem wzruszenie i pytania, nasza pielęgniarka okazuje się być wyjątkowa.
Tytuł nie trafiony, ale książka super.

Opis wyglądu pielęgniarki przez kamerdynera, mega!
Potem wzruszenie i pytania, nasza pielęgniarka okazuje się być wyjątkowa.
Tytuł nie trafiony, ale książka super.

Książkę czytałam 2 lata temu a do tej pory pamiętam każdy fragment fabuły. To najlepiej świadczy o tym jakie wrażenie wywarła. Mamy tu kilka wątków, zaskakujący zwrot akcji i gorące emocje. Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Gabriel Fairchild stracił wzrok podczas bitwy morskiej - jako jedyny syn i spadkobierca nigdy nie powinien się tam znaleźć, a jednak wstąpił do wojska chcą się wykazać przed swoją wybranką serca. Dziewczyny, która natomiast go do tego skłoniła jak nie było tak nie ma. Dopiero przybycie tajemniczej pielęgniarki sprawia, że Gabriel odzyskuje nadzieje…
Polecam gorąco!
Czytałam x lat temu, ale wiele zapomniałam, więc teraz miło było to sobie odświeżyć.

Polecam...

,,Więc niech się pan po prostu zastrzeli i skończy z tym raz na zawsze. Gdy już będzie po wszystkim, wezwę panią Philpot, żeby posprzątała bałagan."

Przyjemna, momentami smutna, ale i zabawna historia. Na samym początku dowiadujemy się, że Gabriel po powrocie z wojny jest niewidomy. Mężczyzna po utracie wzroku nie potrafi odnaleźć się w życiu i jedyne co czuje to wściekłość i rozpacz. Całe jego życie uległo zmianie i tu z pomocą przychodzi Samantha, która zatrudnia się u Gabriela w charakterze pielęgniarki. Kobieta jest szczera, dowcipna i zdecydowanie ma ostry język. Dzięki temu Gabriel zaczyna znowu żyć i czuć. Książka lekka i przyjemna.

Niby ładna historia, ale jakaś taka mało namiętna. Dreszczy niestety tutaj nie zaznałam. Gładko i przyzwoicie, dla mnie jednak za mało ogniście. Humor - duży plus.

10/10! Książka absolutnie genialna! Synteza "Pięknej i Bestii" z "Dr Housem" :) Od pierwszej strony toczy się główna akcja, co mnie ucieszyło, ponieważ nie przepadam za długimi wprowadzeniami w powieść. Lord Gabriel, ślepy, sarkastyczny, wredny i zraniony przez kobietę, jest mistrzowsko wykreowany! Dialogi pomiędzy bohaterami kipiały dobrym, ironicznym i inteligentnym humorem. Zakończenie wzruszające. Przyznaje, że to mój pierwszy kontakt z Panią Teresą Medeiros. Autorka trafiła w mój gust, od razu polubiłam jej pióro, myślę, że się zaprzyjaźnimy :) Książkę polecam, momentami śmiałam się do łez.

• Romans historyczny
  • Romans