Kusicielka

Johanna Lindsey Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Rodzina Malory (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Magic of You
Rodzina Malory (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Hanna Kulczycka-Rymuza
romans miłość namiętność piraci

Książka taka sobie. Autorka próbuje zaserwować nam jakieś kłopoty w postaci chińskiego możnowładcy, ale problem zostaje rozwiązany wraz z zejściem na ląd Warrena. Moim zdaniem ten wątek jedynie zawala w tej powieści. Niby uczucie Amy i Warrena spoko, ale w tym samym czasie czegoś tam brak i jakieś to naciągane. Dużo życiowych rozkmin, które są istotne dla fabuły tak samo...

Doskonały, najlepszy z cyklu, romans historyczny. Kolejna z Malorych, Amy o złośliwym języczku i niezłomnym przekonaniu o słuszności dokonanego wyboru, zagięła parol na najbardziej złośliwego i zgorzkniałego faceta w Anglii/Ameryce - Warrena Andersona. Och, opierał się wytrwale, twardy był, ale Amy była z Malorych, a oni się nie poddają i skandale im niestraszne...
Z...

"Kusicielka" to jak na razie jedna z moich ulubionych książek z serii o rodzinie Malorych.
Bardzo podobała mi się prosta, niewymuszona fabuła, dodatkowo okraszona lekkim humorem, który niejednokrotnie zmuszał mnie do parsknięcia śmiechem.
Amy okazała się sympatyczną damą o gorącym sercu i równie gorącym temperamencie. Jej żywiołowe podejście do życia, determinacja i...

Na półkach: , , , ,

Lekka, łatwa i przyjemna, czyli coś co było mi potrzebne do odprężenia.

Uwielbiam autorkę tych romansów, są zawsze świetnie napisane, rozbawiają mnie do łez, wciągają i pobudzają wyobraźnię

świetny romans, bardzo dobrze się czyta. Chyba przy żadnej książce tak się nie ubawiłam. Chociaż moim ulubionym bohaterem całej serii jest Antonty (Tony) to w tej książce główni bohaterowie również okazali się bardzo fajni a Amy zdecydowanie podbiła moje serce.

Książka ciekawa, ale główna bohaterka bardzo mnie irytowała swoim zuchwalstwem i bezczelnością.
Niespodziewany zwrot akcji .
Polecam:)

Super!!!

Rewelacyjna! Napisana lekko i z humorem. Postać Amy przekomiczna z tym swoim uporem i bezwstydnością.

Kolejna książka o rodzinie Malorych i Andersonów, którą świetnie się czyta. Uwielbiam słowne potyczki Jamesa z braćmi Anderson:) W sumie to jest druga książka o rodzinie Malorych którą przeczytałam, ale liczę na to że uda mi się także pozostałe, chociaż trochę nie pokolei. Polecam każdemu na poprawę samopoczucia albo po prostu dla czystej przyjemności:)

• Romans historyczny
  • 2019