Katakumba. Ostatnie dni w bunkrze Hitlera

Wydawnictwo: De Facto
historyczna

Nad tą ksiażką pracowano dwa lata. Zbieranie informacji o końcu bunkra było często zadaniem delikatnym i skomplikowanym. Niektórzy naoczni świadkowie pamiętali, inni nie chcieli nieczego wspominać. Jeszcze inni spośród rozmówców próbowali lansować określowne wersje wydarzeń, ale ci należeli do wyjątków. Ale stawiano pytania każdemu, kto przeżył. Chciano wydobyć na światło dzienne nowe i historycznie udowodnione fakty.

Oldskool | 2016-05-14
Druyan | 2014-06-22