Cud Guadalupe

Wydawnictwo: POLWEN
historyczna

Matka Boża objawiła się Indianinowi Juanowi Diego i przekazała światu swój AUTOPORTRET. Jest to pierwsze uznane przez Kościół objawienie maryjne, zaś Cudowny Obraz z Guadalupe, na którym Maryja sama odbiła swój wizerunek, to do dziś jedyny autoportret Matki Bożej, jaki posiada ludzkość. Guadalupe to najliczniej odwiedzane sanktuarium maryjne świata, gdzie co roku przybywa ponad 12 milionów...

Guadalupe to najliczniej odwiedzane sanktuarium maryjne świata, gdzie co roku przybywa ponad 12 milionów pielgrzymów, czyli 3 razy więcej niż na Jasną Górę.

Guadalupe to także miejsce pierwszej zagranicznej podróży apostolskiej Jana Pawła II, który wyznał: ?Czuję się pociągany przez ten Obraz Matki Bożej z Guadalupe?Ona mnie przyzywa?. Ojciec Święty dodał: ?bije tu macierzyńskie serce Maryi?.

"Trudno znaleźć…

alice1985 | 2011-10-22
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 22 października 2011

Przepięknie ilustrowany album o objawieniu Matki Bożej w Guadalupe. Przejmujące i niesamowite fakty potwierdzające fakt, że wizerunek Niepokalanej nie jest dziełem ludzkich rąk. SERDECZNIE POLECAM

Artur Schodziński | 2017-06-27
Na półkach: Przeczytane, 2017