50 pytań o życiu i miłości. Miłość

Wydawnictwo: AA
poradniki

Książka 50 pytań o życiu i miłości jest kolejną z serii wydawniczej Biblioteka Jezus żyje! i składa się z dwóch części: Miłość i Życie. W tomiku Miłość znajdziesz m. in. odpowiedzi na pytania: Co to znaczy kochać? Jak zdobyć pewność, że się kogoś kocha? Chodzimy ze sobą. Jakie zachować granice? Czy istnieje ktoś stworzony dla mnie? Dlaczego on? Dlaczego ona? Relacje seksualne przed ślubem? Po co narzeczeństwo? Co daje ślub? Pigułka czy rytm płodności? Na czym polegają metody naturalne? Co robić kiedy nie możemy mieć dzieci? Czy miłość nie wygasa z czasem? Czy do szczęścia koniecznie potrzeba dwojga? Zdrada małżeńska.

mania246 | 2015-12-14