Gimnastyka dla mózgu

Tłumaczenie: Sebastian Musielak
Wydawnictwo: Medium
poradniki

Autorzy proponują 60 wyśmienitych łamigłówek, dzięki którym twoje szare komórki zaczną pączkować niczym kwiaty na wiosnę, zwiększając twoją kreatywność oraz zdolności wizualne i analityczne. Wszystkie łamigłówki mają jedną wspólną cechę aby je rozwiązać, nie trzeba znać żadnych definicji ani nawet ortografii. Są to zagadki obrazki, opierające się na ukrytych układach liczbowych, relacjach przestrzennych i zależnościach logicznych. Ich rozwiązywanie znakomicie ćwiczy umysł, zmuszając mózg do uruchomienia wszystkich swych funkcji.

Shino11 | 2017-04-18
książek: 2043