ROZWIŃ SWÓJ UMYSŁ Ćwiczenia dla lewej półkuli mózgu

Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza K.E. Liber
rozwój, umysł, ćwiczenia, mózg
Michelle

Wyniki najnowszych badań ujawniają, że wykorzystywanie lewej półkuli mózgu poprawia nastrój, pobudza pozytywne emocje i zwiększa poziom energii. Chociaż ćwiczenia zawarte w tej książce są oparte na najnowszych odkryciach z dziedziny neurologii, zostały także pomyślane w taki sposób, aby bawić i angażować kreatywność. Trzynaście fascynujących rodzajów zagadek pozwala ćwiczyć struktury mózgu,...

Trzynaście fascynujących rodzajów zagadek pozwala ćwiczyć struktury mózgu, których potrzebujemy w zmaganiach z naszym codziennym życiem.

W książce znajdziesz całą gamę zadań, od łatwych do bardzo trudnych, a także wskazówki, które pomogą ci zacząć, oraz opcjonalne podpowiedzi prowadzące jak po sznurku do satysfakcjonującego rozwiązania.

Autorzy i redaktorzy zapoznali się także z najnowszymi odkryciami neurologicznymi, prezentując 87 'zagadek mózgu', czyli ciekawostek dotyczących przyspieszania oraz usprawniania procesu przyswajania wiedzy i zapamiętywania. Wiele z tych informacji nigdy wcześniej nie było udostępnianych w niespecjalistycznej formie.

Autorzy i redaktorzy z Brainwaves Center dbają o naukową dokładność, przedstawiając czytelnikowi nowe odkrycia z dziedziny neurologii, dotyczące naszych spraw codziennych.
dr Suzanne Corkin, wykładowca neurologii behawioralnej w Massachusetts Institute of Technology

O autorach:

Allen D. Bragdon, założyciel Brainwaves Center, jest redaktorem czasopisma Games oraz autorem bądź współautorem wielu książek o rozwijaniu możliwości mózgu, m.in. „Ćwicz swój umysł”.

Dr David Gamon jest neurologiem, pisarzem i redaktorem a także kognitywistą związanym z Uniwersytetem Kalifornijskim w Berkeley.

źródło opisu: http://keliber.pl/rozrywka-i-hobby/106-soda-oczysz...(?)

źródło okładki: http://keliber.pl/rozrywka-i-hobby/106-soda-oczysz...»

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!