Książka Roku 2018
Monty Python Live!
monty python, komicy, humor
joly_fh

Pierwsza stworzona wspólnie przez członków grupy Monthy Python książka od 1979 roku to rodzaj autobiograficznej opowieści o latach, które zespół spędzić w trasie, dając występy na żywo, m.in. na Broadwayu. Wspomnienia Grahama Chapmana, Johna Cleese’a, Terry’ego Gilliama, Erica Idle’a, Terry’ego Jonesa oraz Michaela Palina uzupełniają scenopisy wybranych skeczy, faksymile ich podpisów oraz archiwalne fotografie i liczne materiały graficzne autorstwa Terry’ego Gilliama.

źródło opisu: Wydawnictwo Literackie, 2013

bf4gs5jbwc7rd5y | 2018-08-17