101 rad dla rodziców niemowlaka

Wydawnictwo: Edipresse
poradniki

Mama, tata i niemowlę oto troje debiutantów. Właśnie zostali obsadzeni w nowych rolach i muszą sobie jakoś radzić. Rodzice z opieką nad maleństwem, którego jeszcze nie rozumieją. Niemowlę z niewprawnymi, niepewnymi w swoich poczynaniach, rodzicami. 101 pytań postawionych w tej książce zostało starannie wybranych spośród tysięcy, jakie mogłoby zadać wam wasze maleństwo, gdyby już umiało mówić. Odpowiedzi pomogą wam poznać potrzeby niemowlęcia i trafnie odczytywać to, co chce zakomunikować. Dzięki temu początki rodzicielstwa staną się łatwiejsze, a dziecko będzie czuć się kochane, bezpieczne, zadbane po prostu szczęśliwe!