Okładka książki Magia seksu

Magia seksu

Autor:
tłumaczenie
Jacek Ławicki
How to drive your man even wilder in bed
wydawnictwo
Rebis
seks, erotyka, masterton
poradniki
typ
papier
AMisz
5,92 (186 ocen i 16 opinii)

Opis książki

Poradnik erotyczny wszech czasów powraca! Doskonały, odważny, bezpruderyjny i napisany z poczuciem humoru kurs erotyczny samodoskonalenia dla kobiet. Seks jest wspaniałą, przebogatą, obfitującą w ekscytujące niespodzianki i możliwości częścią życia. Stąd tyle tu bezpośrednich rad, opisów nieoczekiwanych rozkoszy ciała oraz odważnych erotycznych fantazji. Aby móc wcielać w życie swe najdziksze...

Poradnik erotyczny wszech czasów powraca!

Doskonały, odważny, bezpruderyjny i napisany z poczuciem humoru kurs erotyczny samodoskonalenia dla kobiet. Seks jest wspaniałą, przebogatą, obfitującą w ekscytujące niespodzianki i możliwości częścią życia. Stąd tyle tu bezpośrednich rad, opisów nieoczekiwanych rozkoszy ciała oraz odważnych erotycznych fantazji. Aby móc wcielać w życie swe najdziksze wizje i stać się kochanką doskonałą, warto czerpać inspirację i praktyczne wskazówki z doświadczeń innych. Dowiedz się więc, jak pieszczotami doprowadzić mężczyznę do szaleństwa w łóżku, a także co on może zrobić dla ciebie... poznaj erotyczne gry i zabawy, którymi zaskoczysz partnera, i odkryj radość, jaką dają perwersyjne drobnostki.

źródło opisu: Wydawnictwo Rebis, 2013

Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Paskuda | 2013-05-11

[opinia ukazała się także na moim blogu: http://paskudnerecenzje.blogspot.com/ ]

Pewnego dnia znajoma wysłała mi mailem link do wywiadu z Grahamem Mastertonem. Muszę przyznać bez bicia, że prócz 3-4 niezbyt ambitnych horrorów, nigdy nie zagłębiałam się w twórczość tego autora. Zaskoczeniem był dla mnie fakt, że Masterton zaczynał od pisania... poradników seksualnych. Tuż po studiach dziennikarskich wydawał własny magazyn dla mężczyzn Myfair, a w wieku 24 lat został redaktorem naczelnym Penthousa. W 1976 roku, mając 30 lat napisał poradnik seksualny dla kobiet Magia Seksu. Co ciekawe, książka ta dotarła do Polski w latach 90-tych, czyli wiele lat później, rewolucjonizując życie seksualne kobiet. Tak wielką furorę zrobiła ta książeczka, że w tym roku postanowiono wznowić jej nakład. Nową wersję, poprawioną, z piękną różową okładką goszczę w tej chwili na swoim biurku. 6 dni temu dotarła do mnie jako spóźniony prezent urodzinowy. Wczoraj zaś przewróciłam ostatnią stronę. Czy...

Soulfly | 2013-04-28
Przeczytana: 2013 rok

"Tylko dla dorosłych" - ten napis zwrócił moją uwagę i chociaż lat osiemnastu skończonych nie mam, wbrew zakazom - siegnęłam po nią.
I mimo wszystko mówię - jestem bardzo zadowolona, że przeczytałam tę książkę! Do jej największych plusów należy bezpośredność, szczerość i prostolinijność. Żadne sztuczne, oficjalne zwroty, co to to nie. Poza tym w wielu momentach wybuchałam niepochamowanym śmiechem. Któż by pomyślał, że szanowany twórca horrorów napisze coś takiego?
No ja jestem jak najbardziej 'za' i jeszcze nie raz wrócę do tej książki. :)

Rousseau | 2014-09-19
Przeczytana: 19 września 2014

To jest książka tak bardzo o seksie, że nie wiem, czy na jej kartach starcza miejsca na cokolwiek innego. I to chyba najbardziej mnie w niej uwiera.
Penis i pochwa wyniesione na piedestały, postawione na najwyższym stopniu podium, co zresztą bardzo odpowiada usportowionej i ambicjonalnej manierze, z jaką autor seks opisuje. Kobieta już nie ma prawa do orgazmu - ma obowiązek go mieć, wiedzieć wszystko na jego temat i nauczyć go swojego mężczyznę. Miejscami łatwość, z jaką Masterton przeczy sam sobie jest zabawna, a miejscami irytująca, bo: oczekiwania facetów są takie i siakie, a ty, maleńka, musisz się z tym pogodzić, musisz być otwarta, aktywna i gotowa - ale z drugiej strony: masz (nadane łaską autora) prawo czegoś sobie w życiu łóżkowym życzyć bądź nie, masz prawo do swojej wizji, i tak dalej, i tym podobne. Książka generalnie ocieka protekcjonalizmem tak bardzo, że wydaje się, iż autor napisał ją chyba dla siebie... brandzlując się w międzyczasie w uwielbieniu do swej zabójczo...

Silaqui | 2011-01-09
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 09 stycznia 2011

Książke jest świetnym kompedium wiedzy o tym, jak być pewną siebie i swojej seksualności kobietą. Jest idealna dla lekko "przechodzonych" związków, jako remedium na łóżkową nudę, ale jest też świetna dla każdej kobiety, która oczekuje cudownego seksu od swego partnera.
Daję jednak tylko trójeczkę, gdyż nie przepadam za Mastertonowskimi opisami aktów seksualnych - taki już uraz po jego horrorach...

Osioł_Dardanelski | 2011-07-20
Na półkach: Przeczytane, Zajebiste

pozycja obowiązkowa na samotne wieczory ;)

Karolina | 2014-02-26
Przeczytana: 22 lutego 2014

Już na samym początku dostajemy na twarz test naszych umiejętności jako kochanki. Możemy same zweryfikować jak dobre jesteśmy w łóżku. Bonusowe punkty dostaje się m.in. za sądzenie, że nie jesteśmy wystarczająco romantyczne, za nienawidzenie swojego ciała, za pragnienie większych piersi i za zdradzanie partnerów. Jeśli to miał być żart, to nie wyszedł.

Potem Masterton radzi jak się masturbować. Oprócz kilku typowych rzeczy, na które każda kobieta może wpaść (jak kupienie sobie dildo), autor próbuje być oryginalny i wspina się na wyżyny wyobraźni radząc, byśmy dały zlizać kotu śmietankę spomiędzy naszych nóg.
Nie wiem jakim cudem po pierwszych 50 stronach nie użyłam tej książki jako podpałki do kominka. Aha no tak, bo to prezent od chłopaka. Kazałam mu cierpieć razem ze mną, czytając mu na głos co takiego mi kupił. Śmiał się równie głośno jak ja.

Książkę polecam dziewczynom, które sądzą, że są zajebiste w łóżku, jeśli leżą jak kłody z rozłożonymi nogami (nie polecam jednak brania...

Michelle | 2014-08-19

Czytałam ją dość dawno, ogólnie całkiem fajna książka dla przypomnienia sobie teorii tego wszystkiego, ale szczerze mówiąc nie zapamiętałam z niej nic, więc chyba nie miała w sobie nic specjalnego. Dzięki książce można przypomnieć sobie fakty i podstawy o których wiemy, ale na które przestaliśmy zwracać uwagę, w codziennym życiu. Jedyne co zapamiętałam z tej książki praktycznego i faktycznie mogącego dawać efekty, to sposoby na zanik ejakulacji i przedwczesny wytrysk. Przeczytać nie zaszkodzi, osobom, które się pogubiły mogłaby pomóc, ale raczej nic nowego nie wniesie ;)

knigoholiczka | 2013-08-29
Przeczytana: 28 sierpnia 2013

Książka jeszcze świeżutka, listonosz przyniósł ją dziś ok. 18, a ja zdążyłam ją już przeczytać.
Wszyscy znamy Grahama Mastertona z horrorów, a tymczasem dawno, dawno temu, gdy mnie jeszcze na świecie nie było (1975 rok) napisał poradniki seksualne.
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy- jest skierowany do kobiet, jakby tylko one miały dbać o życie seksualne, przejmować inicjatywę. Dopiero na końcu dowiedziałam się, że dla mężczyzn jest "Potęga seksu" to z niej mężczyźni dowiedzą się jak zaspokoić nas kobiety. Nie powiem, ciekawy pomysł na rozdzielenie i napisanie oddzielnych książek dla mężczyzny i kobiety.
Książka napisana jest rzeczowo, z pewną dozą humoru. Mimo, że od jej wydania minęło kilka dekad to co jakiś czas jest wznawiana, a rady w niej umieszczone są nadal aktualne, na pewno można z nich skorzystać, mogą pomóc gdy w sypialni zawieje nuda.
Graham Masterton bez zbędnego zażenowania (bo komu ono potrzebne) napisał poradnik dość hm... bezpruderyjny jak na tamte czasy. Lata...

urszula | 2011-01-15
Przeczytana: styczeń 2003

Interesująca lektura, jednak mam wrażenie, że porady w niej przedstawione są trochę dziwaczne, jak dla par. Chyba zdecydowanie większą pomoc może stanowić dla osób po prostu szukających nowych doświadczeń i wrażeń, i to raczej tych zainteresowanych przede wszystkim sferą cielesną aktu seksualnego. A oprócz tego istnieje przecież coś więcej, co Masterton zdaje się kompletnie pomijać.

Carownica92 | 2012-09-19
Przeczytana: 20 września 2012

Uważam, że tę książkę powinno się dawać dziewczynkom żeby się z nią koniecznie zapoznały, zanim zaczną swoje życie seksualne. Lektura obowiązkowa.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Aleksander Kamiński
    112. rocznica
    urodzin
    A kiedy trzeba, na śmierć idą po kolei. Jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec.
  • Anna Onichimowska
    63. rocznica
    urodzin
    Boli mnie głowa, ręce i nogi. Mięśnie, kości, paznokcie, włosy, zęby i serce. A najbardziej dusza.
  • Andriej Diakow
    37. rocznica
    urodzin
    Jeśli coś postanowiłeś, zrób pierwszy krok. I nie bój się zrobić następnego. Bój się bezczynności. Wyznacz sobie cel i wyrzuć z głowy całą resztę.
  • Sidonie-Gabrielle Colette
    142. rocznica
    urodzin
    Trudno zadowolić jednocześnie wszystkich i samą siebie. Wolę zacząć od siebie...
  • Arnaldur Indriðason
    54. rocznica
    urodzin
    Znam to uczucie. Znudzenie samym sobą. Tym potworem, jakim się jest i którego człowiek nie jest w stanie się pozbyć. Na jakiś czas to się udaje, ale ten potwór zawsze wraca i zaczyna się ta sama stara pieśń.
  • David Lodge
    80. rocznica
    urodzin
    Wystarczy, żebyś wyznaczył sobie granicę wytrzymałości, a już po tobie.
  • Peter Pezzelli
    56. rocznica
    urodzin
    Dzięki uczeniu się nowych rzeczy człowiek ma ochotę wstać rano z łóżka.
  • Ismail Kadare
    79. rocznica
    urodzin
    Bóg nie daje całego szczęścia naraz.
  • Sakyō Komatsu
    84. rocznica
  • Grzegorz W. Kołodko
    66. rocznica
    urodzin
    Oczywiste jest, że najlepszym antidotum na głupotę i arogancję jest mądrość i wiedza. Dlatego też wypada walczyć. Słowem. Czyli bardzo dużo czytać i słuchać innych, trochę pisać i mówić do tych, którzy chcą słuchać. Trzeba rozmawiać. Najwięcej zaś- myśleć.
  • Fiodor Dostojewski
    134. rocznica
    śmierci
    Zełgać po swojemu – to nieomal lepsze niż powtórzyć prawdę za kim innym. W pierwszym wypadku jest się człowiekiem, w drugim tylko papugą.
  • Astrid Lindgren
    13. rocznica
    śmierci
    ... nie wychodząc stąd, raczej trudno będzie wam znów tu przyjść.
  • Josif Brodski
    19. rocznica
    śmierci
    Generalnie, zasada odnośnie wszystkiego co nieprzyjemne jest taka, że im szybciej człowiek sięgnie dna, tym szybciej wypłynie na powierzchnię.
  • Dino Buzzati
    43. rocznica
    śmierci
    Marnotrawić noce, nie kładąc się spać, nie bać się, że za późno, czekać na wschód słońca, smakować nieskończoność czasu, jaki się ma przed sobą, i nie martwić się

Znajdź nas na Facebooku