Potęga seksu

Tłumaczenie: Jacek Ławicki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tylko dla dorosłych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
How to Drive Your Woman Wild in Bed
seks
poradniki
joly_fh

Doskonały, śmiały, nieskrępowany i napisany ze sporą dawką humoru poradnik dla współczesnego faceta! Poznaj erotyczne gry i zabawy - zaskocz swoją partnerkę, bądź supermanem w łóżku! Czy jesteś najlepszym kochankiem na świecie? Doskonały, śmiały, nieskrępowany i napisany ze sporą dawką humoru poradnik dla współczesnego faceta, który pomoże mu zaspokoić nawet najbardziej wymagającą kobietę....

Czy jesteś najlepszym kochankiem na świecie?

Doskonały, śmiały, nieskrępowany i napisany ze sporą dawką humoru poradnik dla współczesnego faceta, który pomoże mu zaspokoić nawet najbardziej wymagającą kobietę. Książka ponadto obnaża tajemnice kobiecego ciała, zgłębia potrzeby i pragnienia kobiet, wprowadza w krainę ich erotycznych fantazji. W praktyczny sposób przybliża arkana seksu oralnego. Dzięki temu poradnikowi (no i dzięki temu, co mężczyzna ma najcenniejszego) każdy facet może doprowadzić partnerkę do szaleństwa w łóżku... i to wielokrotnie.

źródło opisu: Rebis, 2013

źródło okładki: www.rebis.com.pl

Firewarrior | 2013-03-25

Autor nie odróżnia HIV od AIDS... Plus za to, że pisze też o innych STD, jak je rozpoznać, kiedy trzeba się udać do lekarza, straszy konsekwencjami.
Co jeszcze - facetom spodobają się opisy fantazji seksualnych i może uświadomią sobie, czego kobieta potrzebuje, kobiety za to mogą dowiedzieć się dlaczego faceci bywają kiepscy w łóżku - głównie z niewiedzy o tym, jak "działa" kobieta. Przesłaniem tej książki jest: o seksie trzeba rozmawiać. Otwarcie.
Trzy gwiazdki za to, że książka jest już trochę stara i miejscami nieaktualna. No i ten nieszczęsny AIDS. Ale uroczo wygląda tam zdanie "na pewno za parę lat ukażą się szczepionki", niech żyje niezachwiany optymizm!

szybki_78 | 2013-07-22
Przeczytana: 18 lipca 2013

Po Magii seksu uznałam, że warto będzie przeczytać Potęgę seksu. Warto było czytać. Warto poznać psychikę mężczyzn, a nawet dowiedzieć się paru rzeczy o kobietach, które nie były poruszone w Magii seksu. Polecam.

enhap | 2014-01-12
Przeczytana: 10 stycznia 2014

Przeczytane w starszej wersji ;) Bardzo dobre mini-kompendium wiedzy o tej pięknej czynności, której niektórzy z nas poświęcają zbyt mało czasu i uwagi.
Lektura wręcz obowiązkowa. Trochę bardzo przydatnych ćwiczeń, a te historie... mmmm otwierające.

skoczny | 2016-08-07

Z cztery lata temu sięgnąłem po jeden z innych poradników Mastertona, jeszcze w innym wydaniu. Wydaje mi się, że mogła to być Magia Seksu. To co zapamiętałem z lektury, nie licząc oczywiście mniej lub bardziej przydatnych porad, to listy, które zawierały nieźle opisane sytuacje łóżkowe. Działało to niezwykle pobudzająco na mój młodociany umysł. Buszując po dyskoncie książkowym, trafiłem na Potęgę Seksu, którą niezwłocznie nabyłem ze względu na pewną wartość sentymentalną. I muszę przyznać, że trochę się rozczarowałem. Standardowy do bólu poradnik seksualny, z listami, które mają za zadanie udowodnić tezy autora. Ciekawe czy oszukała mnie pamięć, czy może autor, kierując książkę do mężczyzn, zrezygnował z owych opisów. Diabeł kusi mnie, by to sprawdzić.

prawdziwytomasz | 2013-10-04

Dobrze napisany, ciekawy i pożyteczny poradnik. Brak w nim niepotrzebnych wulgaryzmów, a same doświadczenia seksualne opisane są w przystępny i rozsądny sposób. Zupełnie nie spodziewałem się tego po autorze dobrych horrorów. Polecam :-)

Ela | 2015-02-15
Przeczytana: 14 lutego 2015

Cóż, chyba wszystko zależy od czytelnika w przypadku tego typu książek, ale napisana bezpruderyjnie i myślę, że można z niej wygrzebać nieco inspiracji.

Adao | 2012-02-28
Przeczytana: 1997 rok

zabawne, robiące furorę w epoce tuż przed internetem... ciekawy przykład spojrzenia na te sprawy w latach 90.

Osioł_Dardanelski | 2011-07-20

nooo....niezła:-)

Nadia | 2013-07-05

A co?Przeczytam:)

13 ran
    Graham Masterton, Stefan Darda, Kazimierz Kyrcz jr, Łukasz Radecki, Robert...
    Wirus
    Graham Masterton