Ja i mój świat. Gry i zabawy rozwijające kompetencje społeczne dzieci

Wydawnictwo: Jedność
837442026X
poradniki

Udany rozwój kompetencji społecznych dzieci jest marzeniem każdego wychowawcy. Prezentowane w tej książce gry i zabawy będą więc z pewnością doskonałą pomocą wspierającą proces rozumienia oraz poznawania siebie i innych. Dzięki pomysłom Giseli Walter wszyscy, którym leży na sercu prawidłowy rozwój dziecka, znajdą odpowiedzi między innymi na następujące pytania: W jaki sposób dziecko odkrywa swoje mocne strony i jak akceptuje własne słabościa Jak ułatwić dzieciom szukanie przyjaciół i przyłączanie się do nowej grupya Jak sprawić, by dzieci czuły się dobrze we własnej rodzinie, ale by jednocześnie kształtował się w nich szacunek dla odmienności innych rodzina Jak uczyć dzieci pewności siebie w nawiązywaniu relacji z napotykanymi osobami i ćwiczyć umiejętność rozpoczynania rozmówa

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
litpawel | 2015-07-30
dytko | 2014-09-09