Ja i mój świat. Gry i zabawy rozwijające kompetencje społeczne dzieci

Wydawnictwo: Jedność
0 (0 ocen i 0 opinii)
837442026X
poradniki

Udany rozwój kompetencji społecznych dzieci jest marzeniem każdego wychowawcy. Prezentowane w tej książce gry i zabawy będą więc z pewnością doskonałą pomocą wspierającą proces rozumienia oraz poznawania siebie i innych. Dzięki pomysłom Giseli Walter wszyscy, którym leży na sercu prawidłowy rozwój dziecka, znajdą odpowiedzi między innymi na następujące pytania: W jaki sposób dziecko odkrywa swoje mocne strony i jak akceptuje własne słabościa Jak ułatwić dzieciom szukanie przyjaciół i przyłączanie się do nowej grupya Jak sprawić, by dzieci czuły się dobrze we własnej rodzinie, ale by jednocześnie kształtował się w nich szacunek dla odmienności innych rodzina Jak uczyć dzieci pewności siebie w nawiązywaniu relacji z napotykanymi osobami i ćwiczyć umiejętność rozpoczynania rozmówa

Sklep

• Sekret Sonji
  • Widok z nieba
  • Czarny świt
  • Fangirl
  • Dom po drugiej stronie lustra
  • Zwykły człowiek
  • Inna dusza
  • Collide
  • 450 stron
  • Szturmując niebo
  • Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
Ekspozycja

6,9 (10 ocen i opinii)
Fangirl
Rainbow Rowell

8,06 (270 ocen i opinii)
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

8,14 (7 ocen i opinii)
Szturmując niebo
Felix Baumgartner , Thomas Becker

7,11 (9 ocen i opinii)
Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
Andrew Motion

7,91 (11 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
litpawel | 2015-07-30
dytko | 2014-09-09