Ja i mój świat. Gry i zabawy rozwijające kompetencje społeczne dzieci

Wydawnictwo: Jedność
0 (0 ocen i 0 opinii)
837442026X
poradniki

Udany rozwój kompetencji społecznych dzieci jest marzeniem każdego wychowawcy. Prezentowane w tej książce gry i zabawy będą więc z pewnością doskonałą pomocą wspierającą proces rozumienia oraz poznawania siebie i innych. Dzięki pomysłom Giseli Walter wszyscy, którym leży na sercu prawidłowy rozwój dziecka, znajdą odpowiedzi między innymi na następujące pytania: W jaki sposób dziecko odkrywa swoje mocne strony i jak akceptuje własne słabościa Jak ułatwić dzieciom szukanie przyjaciół i przyłączanie się do nowej grupya Jak sprawić, by dzieci czuły się dobrze we własnej rodzinie, ale by jednocześnie kształtował się w nich szacunek dla odmienności innych rodzina Jak uczyć dzieci pewności siebie w nawiązywaniu relacji z napotykanymi osobami i ćwiczyć umiejętność rozpoczynania rozmówa

Sklep

Dopóki nie zgasną gwiazdy
Piotr Patykiewicz

7,27 (51 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
dytko | 2014-09-09
marsilje | 2013-04-23