Iglaki w ogrodzie.

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
poradniki

Z roku na rok powstają nowe odmiany drzew i krzewów iglastych, zróżnicowane pod względem wielkości oraz dostosowane do różnorodnych warunków siedliskowych. Są nieodłącznym elementem ogrodów, działek, balkonów i tarasów. Nadają odpowiedni charakter ogrodom skalnym i wrzosowiskom. Mogą być główną całoroczną ozdobą, a także stałym nieprzemijającym elementem ogrodu pośród pojawiających się i znikających mniej długowiecznych bylin czy roślin jednorocznych.

goś | 2011-07-27
Na półkach