poradniki

NAJLEPSZE IGLAKI DO TWOJEGO OGRODU W katalogu Iglaki znajdziesz opisy i zdjęcia ponad250 roślin, czyli wszystkich najważniejszych uprawianychw polskich ogrodach Co zyskujesz, kupując nasz katalog?* Sczegółową wiedzę o najlepszych i najpopularniejszych iglakach,porady pielęgnacyjne oraz zestawienia ułatwiające wybór właściwejrośliny do Twojego ogrodu.* Szybką informację o wymaganiach i potrzebach poszczególnych gatunków i odmian.* Zdjęcia wszystkich roślin dzięki nim widzisz, co wybierasz,zdjęcia starszych okazów pokazują, jak za kilka lat będzie wyglądałTwój ogród. Uszeregowanie gatunków według nazw polskich ułatwi odnalezienieposzukiwanej rośliny, a czytelne piktogramy szybkie określeniejej wymagań siedliskowych. Bez iglaków nie ma ogrodu. Ciesz się pięknem przez cały rok.

Justyna | 2013-01-18
Na półkach