Psychologia, człowiek, umysł
Kuroi

Tajnikami umysłu oraz zachowania człowieka zajmuje się, już od dawna, psychologia - nauka o duszy. Aby nie błądzić, warto podeprzeć się jej odkryciami i doświadczeniami, poznając klasyczne zagadnienia, dziedziny i koncepcje psychologiczne, począwszy od genetyki zachowania i wiedzy ogólnej o zjawiskach psychicznych, takich jak: wrażenia, spostrzeżenia, uwaga, pamięć czy uczenie się, aż po możliwości i ograniczenia sfery emocjonalnej człowieka, jego inteligencji oraz osobowości.

źródło opisu: Park 2004

źródło okładki: Park 2004

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!