Miłość przed pięćdziesiątką

Zwierciadło
życie kobieta wiek średni starość przemijanie menopauza
poradniki
życie kobieta wiek średni starość przemijanie menopauza

Poradnik dla wszystkich kobiet, nie tylko przed menopauzą. Szybko się czyta. Część z opowiadaniami o mężczyznach z przeszłości bardzo mi się podobała.

Przeczytałam tę książkę bardziej z racji zawodu, czy zainteresowań, niż z racji wieku, bo jak sam tytuł wskazuje, jest przeznaczona w dużej mierze dla kobiet dojrzałych, wchodzących w okres klimakterium. Nie mniej jednak jest utrzymana w bardzo pozytywnej tonacji, napisana profesjonalnie przez specjalistkę, Panią psycholog, która oprócz ścisłej, naukowej terminologii,...

• Chcę przeczytać, szukam Ebooka
  • Nauka / poradniki / samodoskonalenie