Kiedy Twoja wrażliwość staje się zaletą Dla poszukujących spokoju i życia bez stresu

Ewa Klepacka-Gryz Wydawnictwo: Zwierciadło poradniki
Zwierciadło
poradniki
2020-03-25

Tytuł ma mało wspólnego z treścią ale sam poradnik i metody w nim opisane dotyczące radzenia sobie z emocjami, stresem są bardzo dobre. Już samo czytanie miało dla mnie efekt terapeutyczny. Jest ok!

Tytuł w ogóle nie jest adekwatny do treści. Żadna ze wskazówek raczej mi się nie przyda. Opisy przeżywanych przez autorkę emocji były, jak dla mnie, grubo przesadzone. Książkę czytało się jak pamiętnik ze wstawkami reklamującymi czyjeś biznesy. Może gdyby autorka tak się nie rozpływała nad przedstawionymi historyjkami, odbiór byłby bardziej wiarygodny.

Po przeczytaniu książki nie znam odpowiedzi na tytuł. Myślałam że będzie to książka o wrażliwości, ale się myliłam. Stres wywołują nasze myśli i więcej się nie dowiedziałam, oprócz technik masażu których raczej nie będzie dane mi doświadczyć. Jak dla mnie nic odkrywczego i trochę nudnych nic nie wnoszących historii.

Przerobiłam już masę poradników, ale dopiero teraz trafiłam na taki, który wreszcie dokładnie przedstawia moje odczucia i który daje mi drobne wskazówki, jak mogę sama sobie z tym poradzić, a także gdzie szukać pomocy w razie gdybym potrzebowała czegoś więcej. 👌

Autorka naprawdę jest dobra w swoim fachu, byłam zaskoczona z iloma elementami się utożsamiam i gdzie popełniam...

• Moze kupie
  • Doszły w 2021