Jakub i siedmiu złodziei

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Yakov and the Seven Thieves
bajki, złodziej
Averil

Trzecia z głośno rozreklamowanych na całym świecie bajek dla dzieci, napisanych przez znaną gwiazdę muzyki pop. Inspiracją dla tej książki była opowieść Baal Shem Tova (Ball Szem Towa), wielkiego mędrca i nauczyciela chasydzkiego, który żył na Ukrainie w XVIII wieku. Jest to opowieść o tym, że każdy z nas, choćby wydawał się najbardziej marny, może otworzyć wrota niebios. Wystarczy, byśmy...

Jest to opowieść o tym, że każdy z nas, choćby wydawał się najbardziej marny, może otworzyć wrota niebios. Wystarczy, byśmy potrafili wystąpić przeciw swej egoistycznej naturze, a zyskamy możność sprawiania cudów w swoim życiu i w życiu innych.

"Trzeba nieustannie pamiętać o tym, że pod zwałami mroku kryje się wielka światłość."

MADONNA

źródło opisu: http://www.zysk.com.pl