Ołtarze wietrzeją co dnia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "wydanie pierwsze". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie
Ołtarze wietrzeją co dnia
83-218-0299-X
Raiyla

,,Poczułem, że i ja mam dosyć tej rozmowy. Przecież naprawdę nie musiałem prowadzić jej tymi nikomu niepotrzebnymi zawijasami. Postanowiłem nie przejmować się życzeniami Marii i zastrzegłem, żeby to, co usłyszy, zachował dla siebie. - Oczywiście - zapewnił. Powiedziałem mu, dlaczego Maria domaga się jego wyjazdu i czym mi grozi. Słuchał wyciągnięty na deskach, odwrócony ode mnie. Kiedy...

- Oczywiście - zapewnił.
Powiedziałem mu, dlaczego Maria domaga się jego wyjazdu i czym mi grozi. Słuchał wyciągnięty na deskach, odwrócony ode mnie. Kiedy skończyłem, nie odezwał się ani słowem. Spytałem, co zadecydował. Spojrzał na mnie spod oka.
- Czy kazałeś rozwalić tego faceta?
Spytałem, czy według niego byłbym do takich czynów zdolny.
- Gdyby było trzeba ... - urwał i znów popatrzył na mnie. Zapewniłem, że takiej potrzeby nie było, a on przeciągnął się i wstał.
- Popsułeś mi zabawę - powiedział nie patrząc na mnie. - W ogóle zrobiłeś ze mnie głupca. I chyba nie tylko ze mnie ... "

źródło opisu: fragment książki umieszczony z tyłu okładki

źródło okładki: własne

Raiyla | 2012-12-29