Jak oczyścić organizm w 2 dni

The Food Combining 2-Day Detox
978-83-61012-44-3
zdrowie, medycyna
bythewoods

Dwudniowy program odtruwania przedstawiony przez Kathryn Marsden jest przyjazny dla osób go stosujących. Opiera się na ostatnich odkryciach Autorki oraz na jej oryginalnym rozumieniu i praktycznym zastosowaniu systemu łączenia pokarmów. Pomaga on pobudzić naturalne siły organizmu. Odpowiednio zrównoważone i kontrolowane oczyszcza­nie organizmu powoduje ogromny przypływ sił, a także zabezpiecza...

Pomaga on pobudzić naturalne siły organizmu.
Odpowiednio zrównoważone i kontrolowane oczyszcza­nie organizmu powoduje ogromny przypływ sił, a także zabezpiecza zdrowie w długim okresie czasu. Może dodać energii, gdy przygotowujemy się na jakąś specjalną oka­zję, do wdrożenia projektu czy na egzamin, a także zwięk­szyć wytrzymałość niezbyt zdrowego ciała. Jest to sku­teczny zabieg kosmetyczny, gdyż poprawia stan skóry, włosów i paznokci oraz zwalcza cellulitis. Ten program oczyszczający może też być pomocny dla tych, którzy nie mogą utracić wagi z powodu toksyn nagromadzonych w ciele. Dzięki niemu nauczymy się jak oczyścić swój orga­nizm z trujących związków, pochodzących z bezwartoś­ciowego pożywienia, używek i substancji chemicznych.

źródło opisu: www.oficynaaba.pl

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Mateusz Skoczek | 2013-01-30
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 25 stycznia 2013

Może i zasady łączenia pokarmów mają sens. Może dzięki temu będę czuł się lepiej i będę zdrowszy, ale tak szczerze mówiąc, to wolę umrzeć parę lat wcześniej i móc zjeść sobie spokojnie od czasu do czasu pysznego hamburgera, zagryzanego frytkami i popijanego colą.
Wskazówki zawarte w tej książce może i są słuszne, nie chcę ich negować, ale (przynajmniej dla mnie) stosowanie się do nich, zabija sporą frajdę jaką można mieć z jedzenia.
A tak poza tym, to temat rozwinięty dosyć skromnie i są pozycje, które lepiej opisują to zagadnienie.