Single White Vampire
Karin

Szykuje się krwawy romans… Osoby dramatu: Lucern – autor poczytnych rodzinnych biografii, okrzykniętych „romansami z pogranicza fantastyki”. Wiedzie życie samotnika. Unika tłumów i napastliwych kobiet. Szerokim łukiem omija dania z czosnkiem, symbole religijne i stroni od światła dnia. Tradycjonalista. Amator ostrych, meksykańskich dań, miękkich, ciepłych i pachnących szyi oraz wydatnych,...

Szykuje się krwawy romans…

Osoby dramatu:
Lucern – autor poczytnych rodzinnych biografii, okrzykniętych „romansami z pogranicza fantastyki”. Wiedzie życie samotnika. Unika tłumów i napastliwych kobiet. Szerokim łukiem omija dania z czosnkiem, symbole religijne i stroni od światła dnia. Tradycjonalista. Amator ostrych, meksykańskich dań, miękkich, ciepłych i pachnących szyi oraz wydatnych, karminowych ust. Ma siłę dziesięciu mężczyzn i w mgnieniu oka potrafi rozpłynąć się w powietrzu. Jeszcze nie wie, że wkrótce pozna kobietę na całą wieczność.

Kate C. Leever – nowa redaktorka działu powieści romantycznych w wydawnictwie Roundhouse Publishing. Pełna życia i energii. Niedawno odkryła autora, który ma wszelkie szanse wspiąć się na szczyty popularności, a przy okazji stanowić trampolinę dla jej kariery… Pod warunkiem że przełamie aspołeczne skłonności tego wysokiego, przystojnego, czarnowłosego pisarza i nakłoni go do udziału w cyklu spotkań z czytelnikami. Kate nie znosi „szorstkich, grubiańskich, nieokrzesanych i upartych twórców”. Jeszcze nie wie, że wkrótce pozna mężczyznę zdolnego zaspokoić jej najdziksze fantazje…

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/Wampir_pozna_pania-p-30801-1-16-.html

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Wampir_pozna_pania-p-30801-1-30-.html

Humorzasty wampir

„- Chris, czy możesz…? Mamy tu drobne trudności.
- Nie ma sprawy. W czym problem? - Uniósł się nad krzesłem.
- Jedna z ozdób przy woreczku na genitalia Luca zaplątała się w obrus. Czy mógłbyś wejść pod stół i ją odczepić? - Niewinnie zapytała Kate.
Chris zastygł w pół gestu.
- Żartujesz sobie, prawda?”*

Osoby sławne bywają czasem dość… ekscentryczne. Uważają, że mają wszelkie prawo do tego by wydziwiać oraz wymagać ponad miarę. Wszak są sławni, a co za tym idzie ważni. Tylko, że to nie jest takie proste w śród takich ludzi istnieje również podział. Na tych co rzeczywiście tak uważają i na tych co grają, aby tylko mieć spokój, trochę prywatności lub nie lubią szumu wokół siebie, albo stronią zupełnie od towarzystwa i kontakty z innymi ludźmi ograniczają do minimum.

Lucern Argeneau jest sześćsetletnim wampirem. Trudni się on pisarstwem. Na początku był znany jako twórca książek historycznych, który w niebywały sposób opisywał dane wydarzenia. Nikt przecież...

TheOnlyProof | 2014-01-17
Przeczytana: 16 stycznia 2014

Lucern autor poczytnych romansów wiedzie życie pustelnika. Unika kontaktów z rodziną ii przyjaciółmi i całymi dniami przesiaduje sam w domu.
Dostaje wiele listów z propozycjami wzięcia udziału w cyklu spotkań autorskich. Na każde odpowiada : "Nie"

Kate C. Leever nowa redaktorka wydawnictwie Roundhouse Publishing stara się zmusić Lucerna do udziału w spotkaniach z czytelnikami. Dostając lakoniczne odpowiedzi przyjeżdża do Lucerna i zmusza go siłą do udziału w spotkaniach. Pomaga mu w tym matka autora i podstępem chcąc nie chcąc Lucern zostaje zmuszony do udziału w konferencji RT.

Po raz kolejny Lynsay Sands pokazała, że jest genialną pisarką.
Książka jest zdecydowanie lepsza od dwóch pierwszych w serii. Co jest nie lada wyczynem.
Jeszcze więcej akcji i humoru.

Jeśli ktoś miał wątpliwości co do poczucia humoru Lynsay Sands teraz już wie,że to stek bzdur. Wampir jako twór nie ugryzienia tylko tysiąca małych robotów w ciele. Wampir tak stary,że zapomniał co to znaczy zwykła konwersacja. Cóż pani redaktor na pewno mu przypomni!Przysporzy go o ból głowy,palący głód...i masę koszmarnie niezabawnych sytuacji(dla niego),które wypalą się w jego umyśle i zmienią już wszystko na zawsze. Życzmy sobie żeby każda kolejna część wywoływała takie same salwy śmiechu albo i większe.

edwarella | 2016-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2016

Najlepszy tom ze wszystkich trzech tomów wydanych w Polsce!
Uśmiałam się do łez - nic dodać nic ując :D
Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą się dobrze bawić.

mala5317 | 2013-05-03
Przeczytana: 03 maja 2013

Już troszkę za dużo ostatnio czytałam erotyki i postanowiłam pobuszować na starym dobrym terenie. A że mam kilka książek zakupionych, które leżą i czekają, postanowiłam po jedną z nich sięgnąć. Jeszcze nie dawno wampiry były ulubioną moją tematyką, obecnie rzadko już do niej sięgam, ale staram się czytać do końca, jeżeli jakąś serię zaczęłam. Dlatego też dziś zapoznam was z tą pozycją.

Jest to trzecia już książka opowiadająca o rodzinie Argeneau. Tym razem pod skrzydła autorki trafił starszy brat Lucern, pisarz i samotnik, który przez własną rodzinę został okrzyknięty największym mrukiem i gburem. Jako sześćsetletni wampir, od prawie wieku nie mający kobiety, wychodzi z założenia, iż to kobieta powinna być uległa mężczyźnie i oczywiście musi być mu podporządkowana.

Pewnego dnia w jego życie z butami wkracza redaktorka z wydawnictwa. Kate podobnie jak i Lucern ma pewny siebie charakter. Jak sobie coś postanowi, rzadko kto ją od tego odwiedzie. W przeciwieństwie do swego towarzysza...

Joanna | 2018-05-16
Przeczytana: 15 maja 2018

Tom trzeci przeczytałam po pierwszym i dopiero gdzieś w połowie zaczęło mi świtać, że być może czytam serię nie po kolei. Po zakończeniu lektury śmiało mogę powiedzieć, ze ani książka ani ja nic nie straciłyśmy na tej pomyłce.

Lucern jest pisarzem, który zyskał popularność opisując perypetie miłosne rodziny jako romanse o wampirach. Nikt nie podejrzewa, że jego powieści opierają się na faktach a sam autor jest wampirem. Kate jest jego redaktorką, która próbuje namówić Lucerna do udzielania wywiadów. Autor jest temu przeciwny, zapiera się rękami i nogami lecz Kate nie odpuszcza....

Tom pierwszy był trochę ciekawszy, w tej części powiewało chwilami nudą. Książka jest przewidywalna aż do bólu, chociaż w tego typu literaturze to raczej zaleta. Chcemy przeczytać powieść o miłości, czułości, z lekką nutą erotyzmu i właśnie to dostajemy.

Trochę rozczarowują bohaterowie. Są cukierkowi. Głównemu bohaterowi brakuje pazura. Co prawda na początku jest oschły i wyniosły, jego zdawkowe...

miqa | 2013-04-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013, EBOOK
Przeczytana: 13 kwietnia 2013

Lucern Argeneau z początku nie zbudził mojej sympatii (jako jedyny z bohaterów książek Lynsay Sands – poprzedni głowni bohaterowie od razu przypadli mi do gustu). Ten sześćsetletni wampir jest pełen rezerwy, skryty w sobie, zdeterminowany i bardzo asertywny. Jest samotnikiem, wielbicielem tradycji (zwłaszcza jeśli chodzi o picie krwi) i nie lubi nachalnych kobiet, gdyż wychował się w epoce, gdzie mężczyźni byli agresorami mającymi władzę, a kobiety potulnymi istotami przyjmującymi rozkazy. Za to Kate jest zdeterminowaną, pewną siebie kobietą, która nie rezygnuje ze swoich celów. Czy osoby o kompletnie zróżnicowanych charakterach są w stanie odnaleźć wspólny język?

[ Całość recenzji na moim blogu: http://miqaisonfire.wordpress.com/2013/04/13/312-wampir-pozna-pania-lynsay-sands/ ]

| 2013-12-07
Przeczytana: 06 grudnia 2013

,,Wampir pozna Panią'' jest to książka z gatunku Paranormal Romance. Niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego o książce pani Sandes .Jest obrzydliwie napakowana scenami erotycznymi czego niecierpie!!!:/ Zawiodłam się :(

Cyrysia | 2013-03-06

,,Wampir pozna panią’’ Lynsay Sands, to trzecia część wampirycznej Sagi Rodu Argeneau, która wielokrotnie gościła na liście bestsellerów „New York Timesa”. Kiedyś dużo czytałam książek o krwiopijcach, ale po jakimś czasie znudziły mnie powielane w nich schematy. Mimo wszystko lubię romanse paranormalne, dlatego skusiłam się na w/w prozę, która dodatkowo zachwyca piękną, interesującą oprawą graficzną. Czy jej treść mnie także usatysfakcjonowała? Zaraz do tego dojdziemy, lecz najpierw kilka słów na temat fabuły.

Lucern Argeneau, to wysoki, przystojny, ponad sześćsetni wampir. Większość wolnego czasu spędza na pisaniu rodzinnych biografii, które zostały okrzyknięte ,,romansami z pogranicza fantastyki’’. Jego seria o wampirach cieszy się ogromną popularnością, jednak w gruncie rzeczy Lucernowi nie zależy na sławie. Z natury jest samotnikiem i tradycjonalistą. Woli spokojne, monotonne życie z dala od tłumu natrętnych fanów. Kate C. Leever, nowa redaktorka Argeneau, ma w tej kwestii...

Isztar | 2013-03-05
Przeczytana: 05 marca 2013

„Wampir pozna panią” to lektura dla niewymagającego czytelnika, który nie szuka głębokich przemyśleń, wielkich przesłań czy też ''drugiego dna'' w utworze. Książka jest wręcz idealna dla każdej grupy wiekowej, a jeżeli dodatkowo lubisz tematykę wampiryczną z humorem w tle, to z pewnością książka przypadnie Ci do gustu. Może utwór nie należy do tych bardzo skomplikowanych, i czasem można bardzo łatwo przewidzieć jak potoczą się wydarzenia, ale właśnie o to tutaj chodzi. O tę lekkość o chwilę relaksu, którego tak często odmawiamy sobie w życiu. Zatem śmiało sięgaj po książki Sands, Drogi Czytelniku. I nie wahaj się przed otwarciem pierwszego rozdziału. Moja ocena to 4/6, i jestem pewna, że gdy ukażą się kolejne części Sagi z pewnością sięgnę po nie, by znów nieco odsapnąć od szarej rzeczywistości.