Single White Vampire

Okładka książki Single White Vampire Lynsay Sands
Okładka książki Single White Vampire
Lynsay Sands Wydawnictwo: Leisure Books Cykl: Ród Argeneau (tom 3) fantasy, science fiction
Ród Argeneau (tom 3)
Leisure Books
2008-12-01
2008-12-01
vampire wampiry Argeneau Vampires romans Atlantyda nanotechnologia

Katastrofa. Książka tak beznadziejna, że chyba nawet redakcja nie dała rady przez nią przebrnąć, bo blurb zawiera błędy.

Bardzo leciutki, miejscami zabawny romans z motywem wampirzym w tle. W zasadzie to wampiry w tym świecie nie są wcale wampirami ale atlantydami i poza okazjonalnym piciem krwi ( z czystych, sterylnych torebek) nie różnią się specjalnie od ludzi. Ani nie musza unikać słońca, rozmnażają się normalnie a nawet nie pogardzą zwykłym posiłkiem. Historia jest urocza, ciepła i zabawna, czyta sie lekko i nie zostaje na długo w głowie ;)

to była moja pierwsza książka o wampirach i bardzo mnie zaskoczyła. taki romans to ja rozumiem,

Ta książka rozbawiła mnie do łez XD Z każdym tomem mam wrażenie, że jest coraz lepiej a tu czwartego tomu w Polsce nie wydano - no i kac książkowy jest.

Tom trzeci przeczytałam po pierwszym i dopiero gdzieś w połowie zaczęło mi świtać, że być może czytam serię nie po kolei. Po zakończeniu lektury śmiało mogę powiedzieć, ze ani książka ani ja nic nie straciłyśmy na tej pomyłce.

Lucern jest pisarzem, który zyskał popularność opisując perypetie miłosne rodziny jako romanse o wampirach. Nikt nie podejrzewa, że jego powieści opierają się na faktach a sam autor jest wampirem. Kate jest jego redaktorką, która próbuje namówić Lucerna do udzielania wywiadów. Autor jest temu przeciwny, zapiera się rękami i nogami lecz Kate nie odpuszcza....

Tom pierwszy był trochę ciekawszy, w tej części powiewało chwilami nudą. Książka jest przewidywalna aż do bólu, chociaż w tego typu literaturze to raczej zaleta. Chcemy przeczytać powieść o miłości, czułości, z lekką nutą erotyzmu i właśnie to dostajemy.

Trochę rozczarowują bohaterowie. Są cukierkowi. Głównemu bohaterowi brakuje pazura. Co prawda na początku jest oschły i wyniosły, jego zdawkowe "nie" rozbraja i śmieszy. Niestety bardzo szybko zmienia się w ciepłe kluchy. Natomiast postać kobieca naszkicowana jest lepiej, wyzwolona babka a jedak słodka i kochająca.

Jeśli szukacie książki, która odpręża, nie zmusza do myślenia i nie drażnią was śmiałe sceny łóżkowe to polecam.

Opowiada historię Lucerna, który jest autorem bardzo popularnych książek oraz Kate, która niedawno została jego redaktorką i próbuje namówić go na spotkania autorskie. Na każdy jej list pada jedna i ta sama odpowiedź:
"Szanowna Pani Leever.
Nie.
Z uszanowaniem,
Lucern Argeneau Toronto,
Ontario"

Kate postanawia przyjechać do niego, aby osobiście przekonać go do spotkań. Czy jej się uda? I co z tego wszystkiego wyjdzie?

Całość na : https://zaczytanamaniaczka.blogspot.com/2017/08/wampir-pozna-pania-lynsay-sands.html

"Szanowna Pani Leever.
Nie.
Z uszanowaniem,
Lucern Argeneau Toronto,
Ontario"

Kate postanawia przyjechać do niego, aby osobiście przekonać go do spotkań....

Trzeci tom romansu paranormalnego dla dorosłych nie rozczarowuje. Z przymrużeniem oka potraktowane są całkiem poważne rozterki. No i nadopiekuńcza mamusia nie odpuszcza.
Może odrobinę słabszy niż poprzednie tomy, ale nadal świetna literatura rozrywkowa "uprawiana" w kapciach i kocyku.

Nie ma to jak biblioteczne półki! Wampiryczna faza już dawno za mną, jednak postanowiłam się skusić... Niestety się zawiodłam - oczekiwałam chociaż czegoś trochę zabawnego i lekkiego, a nie irytującego i nużącego. Największym cierniem powieści był dla mnie jej romans oraz obiekt uczuć tytułowego wampira, który okazał się niezwykle irytującą postacią. Nawet jeśli ktoś ma jedynie ochotę na oddanie się sentymentom, to nie polecam.

Mój regał z książkami
patsy-books.blogspot.com

A oto i moja ocena - do przeczytania tego nie zmusi mnie nawet wizja grzybicy paznokci! Wystarczy mi masakra z próby przeczytania pierwszej cześci. Oj, namęczyłam się zeby dotrwac do połowy i doświadczenie nie zacheca do powtórki. Nigdy!

Najlepszy tom ze wszystkich trzech tomów wydanych w Polsce!
Uśmiałam się do łez - nic dodać nic ując :D
Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą się dobrze bawić.

Najlepszy tom ze wszystkich trzech tomów wydanych w Polsce!
Uśmiałam się do łez - nic dodać nic ując :D
Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą się dobrze bawić.

Lynsay Sands Wampir pozna panią Zobacz więcej