Prezentacja, która robi wrażenie. Projekty z klasą

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Non designers book". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
The Non-Designer's Presentation Book
978-83-246-2747-9
Prezentacja, design, DTP
poradniki
Marcin

* Jak stworzyć dobry konspekt prezentacji? * Jak zaprojektować estetyczne slajdy? * Jak stworzyć interesującą fabułę? To naprawdę musiało kiedyś nastąpić! Jak każdemu profesjonaliście, także i Tobie przyszło zmierzyć się z zadaniem przygotowania "bardzo ważnej" i zapewne "bardzo pilnej" prezentacji... Zasada pierwsza - tylko bez paniki! Zasada druga - poznaj wszystkie zasady!...

* Jak stworzyć dobry konspekt prezentacji?
* Jak zaprojektować estetyczne slajdy?
* Jak stworzyć interesującą fabułę?

To naprawdę musiało kiedyś nastąpić! Jak każdemu profesjonaliście, także i Tobie przyszło zmierzyć się z zadaniem przygotowania "bardzo ważnej" i zapewne "bardzo pilnej" prezentacji... Zasada pierwsza - tylko bez paniki! Zasada druga - poznaj wszystkie zasady! Znajdziesz je w tym oto podręczniku, przeznaczonym dla wszystkich, którzy nie tylko chcą stworzyć profesjonalną, estetyczną prezentację, lecz zamierzają także skutecznie przykuć uwagę i oczarować swoich słuchaczy.

Jeśli dotąd nie potrafiłeś dokładnie określić, dlaczego jedne prezentacje są dobre, a inne nie, teraz, ku przestrodze, otrzymasz wyczerpującą odpowiedź. Dowiesz się, od czego trzeba zacząć pracę nad prezentacją oraz jak najlepiej ją rozplanować. Poznasz wszystkie zasady tworzenia perfekcyjnych wizualnie, przejrzystych i przyciągających uwagę slajdów oraz przeczytasz co nieco o tworzeniu i porządkowaniu treści, aby była ciekawa dla odbiorców. Zgłębisz kwestie techniczne związane z estetyką prezentacji, jak również czynniki psychologiczne, decydujące o jej atrakcyjności dla słuchaczy. Odkryjesz, jak dobrze stosować i wkomponowywać elementy dodatkowe, takie jak animacje, grafiki, zdjęcia i dźwięki. A gdy już opanujesz wszystkie zasady, nauczysz się świadomie i efektownie je łamać!

Dzięki tej książce dowiesz się między innymi, jak:

* nakreślić logiczną strukturę prezentacji;
* zadbać o przejrzystość prezentowanych treści;
* wyselekcjonować i uporządkować materiał;
* zbudować wciągającą fabułę;
* profesjonalnie zaprojektować wygląd slajdów (formatować tekst, dobierać tła, czcionki, kolory itp.);
* dodawać ciekawe efekty i elementy multimedialne;
* robić wrażenie na swoich słuchaczach.

Opanuj sztukę projektowania i tworzenia skutecznych prezentacji!

źródło opisu: http://helion.pl/ksiazki/prezentacja-ktora-robi-wr...(?)

źródło okładki: http://helion.pl/okladki/326x466/prewra.jpg