Typografia od podstaw

technika
978-83-246-2758-5
Piotr Cieślak
typografia druk

Absolutnie najlepsza książka o typografii, jaką czytałam. Jej wizytówką jest sam wygląd: nie ma kolorowych obrazków, nie ma zwracających uwagę detali, jak w Typografii Abrose'a, a mimo to o składzie tej książki można powiedzieć wszystko, ale na pewno nie to, że jest nudny. Przemyślana kompozycja, trafnie dobrane przykłady, do tego nic, co mogłoby męczyć albo rozpraszać -...

• Typografia
  • Chcę w prezencie
  • Grafika
  • Praca
  • Typografia/design
  • Design
  • Edytorstwo

Dodaj cytat z książki Typografia od podstaw