Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Helion
The Non-Designer's Illustrator Book
grafika komputerowa
Monika

Doskonały podręcznik dla użytkowników Adobe Illustrator! Robin Williams przez lata kształciła kolejne pokolenia projektantów. Systematyczne podejście do wiedzy oraz opatrzone bajecznymi ilustracjami opisy przysporzyły jej licznych zwolenników. Teraz masz szansę sięgnąć po jej książkę poświęconą Illustratorowi. To narzędzie ze stajni Adobe, służące do tworzenia wektorowych grafik, kryje w...

Doskonały podręcznik dla użytkowników Adobe Illustrator!

Robin Williams przez lata kształciła kolejne pokolenia projektantów. Systematyczne podejście do wiedzy oraz opatrzone bajecznymi ilustracjami opisy przysporzyły jej licznych zwolenników. Teraz masz szansę sięgnąć po jej książkę poświęconą Illustratorowi. To narzędzie ze stajni Adobe, służące do tworzenia wektorowych grafik, kryje w sobie naprawdę ogromny potencjał. Zastanawiasz się, jak go wykorzystać? Masz ochotę poznać tajniki tego programu, a może czujesz potrzebę wzbogacenia swojego warsztatu? Wystarczy otworzyć tę książkę - dzięki niej uda Ci się osiągnąć naprawdę wiele!

W trakcie lektury dowiesz się, jak dostosować środowisko do własnych preferencji, oraz doskonale opanujesz używanie dostępnych narzędzi. Ponadto nauczysz się skutecznie korzystać z mechanizmu warstw, podwarstw oraz stylów. Jeżeli chcesz uzyskać atrakcyjne efekty wizualne, to umiejętne korzystanie z gradientów jest kluczem do sukcesu. Illustrator pozwala również świetnie pracować z tekstami, a umiejętność ich graficznego opracowywania na pewno zaprocentuje w przyszłości. Wyrusz w fascynującą podróż z Robin oraz Jonhem i odkryj najważniejsze funkcje, a także narzędzia programu Adobe Illustrator. Codziennie wzbogacaj swoje ilustracje i projekty.

Dzięki tej książce błyskawicznie opanujesz:

najlepsze techniki pracy na warstwach
metody grupowania elementów i pracy z grupami
narzędzie LiveTrace
techniki przekształcania i modyfikowania obiektów
Wzbogać swój warsztat o najlepszy program do obróbki grafiki wektorowej!

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2012

źródło okładki: www.helion.pl