Jak pisać po angielsku? Współczesny samouczek

Wydawnictwo: Langenscheidt Polska
poradniki

Samouczek poprawnej i interesującej korespondencji po angielsku. Listy na każdy temat prywatne, oficjalne i biznesowe. Maile, SMS y, popularne ogłoszenia, zawiadomienia, kartki okolicznościowe, cv, faksy. Specjalnie opracowane teksty angielskie, tłumaczenia, komentarze, cenne wskazówki, słowniczki. Dla uczniów, przygotowujących się do nowej matury, dla pracujących, dla prowadzących życie towarzyskie.

AuroraBorealis | 2011-01-21
litpawel | 2015-07-30