Rysowanie Praktyczny podręcznik

Wydawnictwo: Arkady
poradniki

Ten doskonale opracowany podręcznik pomoże Warn rozwinąć rysunkowe talenty. 800 ilustracji i wiele przykładów odręcznego szkicowania ułatwi Wam praktyczną naukę. Po pierwsze zobaczycie, jak rysować elementarne ksztatty geometryczne, które są podstawą wszystkich form, następnie stopniowo będziecie się uczyć o takich ważnych zagadnieniach, jak kompozycja, perspektywa i proporcje. znajdziecie tu także profesjonalne porady i praktyczne wskazówki, jak przedstawić blask słońca, fakturę i wiele innych efektów w różnorodnych tematach, poczynając od prostej martwej natury składającej się z jabłek i czajnika po wiejskie i miejskie pejzaże, wizerunki ptaków i zwierząt, męskie i kobiece akty, portrety i karykatury.

Krf23 | 2016-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2016