Malowanie. Praktyczny podręcznik

Wydawnictwo: Arkady
poradniki

Doskonałe kompendium wiedzy, które pomoże rozwinąć umiejętności malarskie. Początkujący artysta łatwiej niż kiedykolwiek może teraz udoskonalić sztukę malowania. To fachowe źródło przedstawia podstawy teoretyczne i techniki, pozwalające oddać każdy z głównych tematów malarstwa.Pokazuje, w jaki sposób posługiwać się takimi technikami malarskimi, jak farby akwarelowe, olejne, akrylowe. Lekcje i ćwiczenia prowadzone krok po kroku dają natomiast możliwość praktyki i eksperymentowania, które pomogą rozbudzić inwencję w każdym artyście.

Krf23 | 2016-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2016