Mężczyźni są jak ryby. Jak złowić faceta

Tłumaczenie: Anna Zagórna-Bartnik
Wydawnictwo: Sensus
3 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Men Are Like Fish: What Every Woman Needs to Know About Catching a Man
poradniki

Miłosne lekcje wędkowania Wyciągnij wędkę i zastanów się, co naprawdę chcesz złowić Naciągnij żyłkę i pokaż się od najlepszej strony zarzuć haczyk i złów miłość swojego życia Uwaga! Drodzy mężczyźni, znajdziecie tu również rady dla siebie. Mogą one poprawić Wasze życie uczuciowe! Jedyna w swoim rodzaju książka na temat związków, którą nie tylko łatwo i przyjemnie się czyta, ale która jest także naszpikowana pomocnymi wskazówkami, uniwersalnymi prawdami oraz trafnymi spostrzeżeniami John Gray, au

MinnieFlav | 2012-11-21
Przeczytana: 2011 rok

Trochę zabawna na siłę. Myślę jednak,że osoby siegające po takie poradniki nie szukają tam nie wiadomo jak przydatnych i zmieniająch świat porad. Na pewno zawiera trochę inspiracji oraz można się zastanowić nad swoją relacją z facetem. Temat wbrew pozorom ważny.

takisobiejac | 2015-02-03
Przeczytana: 03 lutego 2015