Randki są ekstra! Umawiaj się i ciesz się życiem

Wydawnictwo: Sensus
Dating Rocks!: The 21 Smartest Moves Women Make for Love
poradniki
Grace

Daj się ponieść randkowemu szaleństwu! Słuchając opowieści o randkach z piekła rodem, które snują czasem przyjaciółki czy koleżanki z pracy, wrażliwe dziewczyny, szukające prawdziwej miłości, mogą popaść w prawdziwą depresję. Czy to znaczy, że szanse na znalezienie faceta, który nie będzie psychopatą, erotomanem albo kompletnym nieudacznikiem, są równie niewielkie, jak nadzieja na spotkanie...

Daj się ponieść randkowemu szaleństwu!
Słuchając opowieści o randkach z piekła rodem, które snują czasem przyjaciółki czy koleżanki z pracy, wrażliwe dziewczyny, szukające prawdziwej miłości, mogą popaść w prawdziwą depresję. Czy to znaczy, że szanse na znalezienie faceta, który nie będzie psychopatą, erotomanem albo kompletnym nieudacznikiem, są równie niewielkie, jak nadzieja na spotkanie Yeti?

Podobno w życiu każdej kobiety jest mężczyzna, który ją kocha. Sztuka polega tylko na tym, by go w porę znaleźć. Nie pozwól zatem, by sfrustrowane czy wiecznie narzekające kobiety stanęły na przeszkodzie Twoim poszukiwaniom spełnionej miłości. Uwaga! Ten poradnik został napisany dla wrażliwej kobiety, która:

aktywnie szuka sposobu na to, by miłość wreszcie pełną parą wkroczyła w jej życie;
chce uniknąć popełniania niepotrzebnych błędów na pierwszym etapie związku;
pragnie przezwyciężyć swoje słabości oraz nieuzasadnione lęki;
planuje przejąć pełną kontrolę nad swoim miłosnym życiem i znaleźć właściwego faceta.

Uwaga! Nie sięgaj po tę książkę, jeśli:

jesteś księżniczką, która siedzi w swojej marmurowej wieży, czekając na rycerza na białym koniu;
zostałaś wściekłą amazonką i z góry zakładasz, że z kolejnej randki i tak nic nie wyjdzie;
uważasz, że całkowitą winę za Twój status singielki ponoszą mężczyźni.

źródło opisu: Wydawnictwo Sensus, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie