Piosenka Śmierci

Wydawnictwo: Czytelnik
The Bishop Murder Case
Philo Vance
Dominik

W zamożnej dzielnicy Nowego Jorku ginie niejaki Joseph Cochrane Robin. Wraz z jego ciałem odnaleziono fragment rymowanki. Uznawszy okoliczności za zbyt niezwykłe, prowadzący śledztwo postanawiają poradzić się Philo Vance'a w kwestii psychologicznych aspektów zbrodni. Co więcej, giną kolejne osoby powiązane z pierwszą ofiarą. Każdorazowo na miejscu zbrodni śledczy odnajdują kolejne wyjątki ze znanych rymowanek. Kim jest morderca? Dlaczego zabija? Czy Philo Vance powstrzyma serię zabójstw?

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: http://hatteria.pl/