Sekret - Potęga Młodości

978-83-7534-092-1
Sekret, Potęga, Młodości
poradniki
Ag2S

Był przekazywany przez wieki, pożądany, skrywany, gubiony, kradziony i kupowany za ogromne sumy pieniędzy. Ów prastary Sekret rozumieli najwięksi ludzie w historii: Platon, Galileusz, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein - wraz z wynalazcami, teologami, naukowcami i wielkimi myślicielami., w literaturze, w religiach i systemach filozoficznych. Sekret Rhondy Byrne cieszy się mianem bestsellera od czasu wydania w 2007 roku. Teraz Wydawnictwo Nowa Proza ujawnia plany wydania jego kontynuacji: Sekretu -Potęgi Młodości. Oryginalna bordowa pieczęć z angielskim napisem The Secret oraz polskim napisem Sekret jest gwarancją autentyczności Sekretu. Pieczęć z napisami jest zastrzeżonym znakiem towarowym, a prawo do wydania polskiej edycji książki ma wyłącznie Wydawnictwo Nowa Proza. Sekret - Potęga Młodości ukaże się w Polsce pod koniec lipca Sekret - Potęga Młodości wyjaśnia działanie Prawa Przyciągania z punktu widzenia młodego człowieka. Poznając Sekret - Potęgę Młodości dowiesz się jak wykorzystać Prawo Przyciągania w każdym aspekcie swojego życia: do tworzenia wizerunku, nawiązywania przyjaźni, osiągnięcia popularności, realizacji swoich marzeń, ambicji i wartości, wszystkiego ,co jest dla Ciebie ważne. Sekret - Potęga Młodości daje Ci wyjątkową moc, która pozwoli Ci sięgnąć gwiazd i zrealizować wymarzone życie. Masz niepowtarzalną okazję stworzyć całe swoje życie takim jakie chcesz. Tylko okładka z oryginalną pieczęcią i napisami: po angielsku: The secret i polsku: Sekret, jest gwarancją oryginalnego Sekretu.

JaneS | 2015-03-14
Przeczytana: 13 marca 2015

CO KRYJE SIĘ ZA WIELKIM „S”?

„Znajdujesz się tutaj na tej przepięknej planecie, wyposażony w tą cudowną moc, aby tworzyć swoje życie! Nie istnieją żadne granice tego, co możesz stworzyć dla siebie, ponieważ Twoja zdolność myślenia jest nieograniczona!...
Wszechświat oferuje wszystko wszystkim ludziom za pośrednictwem prawa przyciągania. Dysponujesz umiejętnością wybrania tego, czego chcesz doświadczyć.”***

Wszyscy o czymś marzą. Jedni pragną bliskości, miłości i zrozumienia. Inni zaś pragną sławy, wygranego losu na loterii, bogactwa. I nie zależnie o czym Ty marzysz, ważne, abyś miał wsparcie w związku z dążeniem do tego celu. I oto z pomocą przychodzi książka Paula Harringtona „Sekret- Potęga Młodości”. Czy rzeczywiście czyni swoją powinność? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć za moment.

Muszę przyznać, że książka Paula Harringtona trafiła do mnie przez przypadek. Dotychczas nie miałam pojęcia, że istnieje książka „Sekret” Rhondy Byrne wraz z ekranizacją, z których autor...

Dalena | 2010-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2010

Zawsze gdy czuję się źle, a mój entuzjazm coraz bardziej opada, sięgam po sekret. Wystarczy że przeczytam kilka stron i już przypominam sobie to, o czym zawsze powinnam pamiętać. Cieszę się że wyszła wersja tej książki dla osób w moim wieku, nie wnosi ona nic czego bym nie wiedziała, ale za to przypomina o wielu istotnych sprawach i '' naładowuje '' entuzjazmem oraz chęcią działania.

mika_95 | 2015-06-08

Książka rewelacyjna. Czyta się szybko i przyjemnie. Polecam ;)

Jotkape | 2014-07-29
Przeczytana: 29 lipca 2014

Wkurzyłam się już przy podziękowaniach, które były za długie i oczywiście nudne więc rzeczywiście po "Halo? Jesteś tam jeszcze?" już mnie nie było...

Wkurzyłam się na wstępie, który miał być kawą na ławę a był popisem grafików i speców od przykuwania ludzkiej uwagi w taki modny, lekki i zabawny sposób.

Już rzygałam tęczą od tych wszystkich "sekretów" i ostatecznie ją wyrzygałam w kolejnym rozdziale gdzie w końcu ujawnili sekret... Naprawdę?! W tym momencie już żałowałam tych wcześniejszych kartek które przeczytałam, dostarczyły mi tyle dodatkowych negatywnych wibracji i wszystkie one z pewnością przyciągną na mnie spadający samolot. Przynajmniej już będę wiedzieć, że to moja wina że na mnie spadnie :P

Przy tym drugim rozdziale poczułam też, że usilnie robią ze mnie półgłówka tym prostym bezpośrednim językiem, tym wytłuszczeniem poszczególnych słów, tymi wszystkimi cytatami, graficzkami, "mądrze brzmiącymi sentencjami" które są teraz takie "trendi" i dobrze się...

Vemida | 2015-02-07

Bez owijania w bawełnę - dlaczego tak nisko oceniłam tę książkę? Oto jej główne grzechy:

-autor w kółko pisze o jednym i tym samym (książka ma 200 stron, a jej treść zmieściłaby się na 1-2 stronach)
-ogólnie nudna, czytałam ją na siłę
-nieustanne gadanie o energii, wibracjach, jedności z wszechświatem, przyciąganiu wszystkiego za pomocą myśli (nawet nie będę tych rzeczy komentować...)
-idąc tokiem rozumowania autora: każdy człowiek, który cierpi (czyli np. śmiertelnie chora osoba, umierające z głodu dziecko w Afryce, ludzie żyjący w strefie wojny, każdy kto doświadcza jakiegokolwiek bólu) sam jest sobie winien, bo własnymi negatywnymi myślami, wydzielając złe wibracje, przyciągną cierpienie do siebie
-idąc dalej tokiem rozumowania autora: Chcesz spełnić swoje marzenie? Chcesz coś osiągnąć w życiu? Nic prostszego! Nie musisz nic robić! Wystarczy, że usiądziesz, wzbudzisz w sobie silne pragnienie, wyobrazisz sobie, że już to masz i podziękujesz wszechświatowi, że już to otrzymałeś...

visenna88 | 2011-09-08
Przeczytana: 02 września 2011

Tytuł troszkę mnie zmylił... Myślałam, że to książka dla czterdziestolatków pragnących pochwycić ulatującą młodość (?) :)
A tu - niespodzianka. Poradnik dla nastolatków. Młodsza siostra "Sekretu". Jeżeli komuś podobał się (i pomógł) "Sekret", to polecam. Warte przeczytania nie tylko, gdy się ma lat naście. Wszak czasem i dorośli czują się w swym dorosłym i poważnym życiu tak zagubieni jak młodzi ludzie w pierwszym dniu szkoły (gimnazjalnej? licealnej?).

Ectravide | 2010-12-28
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 28 grudnia 2010

Nigdy nie czytalam rownie optymistycznej i podnoszacej poczucie wlasnej wartosci ksiazki. a co do sekretu, to mam nadzieje ze bede miec dosc sily aby z niego korzystac.

książek: 1986
Marta | 2015-02-25

Powiedziałabym że mniej więcej od połowy, z każdą stroną książka staje się coraz bardziej nudnawa. Lecz uważam, że warto przeczytać dla samego początku. Nigdy za wiele dodatkowej motywacji :) O niektórych słowach pamięta się jeszcze długo po przeczytaniu.

Bookman | 2016-05-01
Przeczytana: 01 maja 2016

Książka tłumacząca w łatwy i przystępny sposób Prawo Przyciągania. Treściowo jest bardzo podobna do książki pt.,,Sekret" Rhondy Byrne. Polecam wszystkim, którzy chcą zrozumieć na czym polega życie i jak wiele zależy od naszych myśli i uczuć.

Patrycja | 2013-03-21

Łatwo, przyjemnie i szybko się ją czytało :) Pozytywna książka, szczególnie dla tych którzy próbują odnaleźć siebie i swój sposób życia ;)