Yakuza. Bliźniacza krew

Tłumaczenie: polski
Wydawnictwo: Bellona
yakuza, mafia, killer, morderca
Lunae_lecem

Życie płatnej zabójczyni jest pełne przelanej krwi i nienawiści. To wszystko stało się nieodłącznym elementem życia Namidy, która jako jedyna kobieta zabiła więcej ludzi niż większość mężczyzn w Yamaguchi-gumi. Podczas jednego ze zleceń, jej zdaniem mniej niebezpiecznego, ledwo uchodzi z życiem. Chce dowiedzieć się kim był jej tymczasowy pracodawca, który wystawił ją na pewną śmierć. Niestety jego tożsamość nie jest nikomu znana.
WYDAWNICTWO BELLONA NA SWOJEJ STRONIE OPUBLIKOWAŁO NASTĘPUJĄCE OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE KSIĄŻKI:

"Wydawnictwo Bellona zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z panią Joanną Gałęcką umieściło przeprosiny na stronie wydawnictwa i księgarni. Jeszcze raz pragniemy przeprosić za zaistniała sytuację. Książka została już wycofana ze sprzedaży na stronie wydawnictwa, jednak nie mamy już siły sprawczej by wycofać wcześniej zakupione egzemplarze przez inne sieci sprzedażowe.

Pragniemy też przypomnieć, że umowa którą podpisała Pani Romaniuk i jej rodzice była umową określającą odpowiedzialność w przypadku ewentualnego plagiatu po stronie rodziców. Jesteśmy wydawnictwem z długoletnią tradycją i pragniemy utrzymywać określony poziom naszych wydawnictw, nie zawsze jednak istnieje możliwość weryfikacji autentyczności dzieła.

Wydawnictwo jeszcze raz przeprasza za zaistniałą sytuację."

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=boo&bid=5830

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=boo&bid=5830

Tutaj nie można dać oceny w skali gwiazdek, ponieważ jest to PLAGIAT!

Edunia | 2018-03-18
Na półkach: Przeczytane, Dno

Nie czytałam, nie zamierzam nienawidzę plagiatorów.
Prześledziłam cały przebieg sprawy i stwierdzam, że Agata Romaniuk ma dużo szczęścia, że trafiła na dziewczynę, której nie stać na wytoczenie procesu, ojjj płakałabyś dziewczyno.

Tendo | 2017-11-03

PLAGIAT!

Gabutek | 2017-08-29
Na półkach: Przeczytane, Japonia, WTF ?

Plagiat z bloga.Chyba więcej nie trzeba komentować.

Sanny | 2017-06-10

Dodaję ten badziew do swojej biblioteczki tylko po to, żeby obniżyć jego ocenę. Skoro prawo pozwala na to, żeby obrzydliwy plagiat nadal istniał, a ze złodziejki robi poszkodowaną, to niech chociaż tutaj będzie trochę sprawiedliwości.

KotWBookach | 2017-04-25

Bezczelny plagiat.

electric_cat | 2017-04-25

Plagiat fanfika pojawiającego się na blogu kogoś innego. Cały nakład powinien zostać przemielony i zapomniany, a tymczasem widzę, że jest dostępny w bibliotekach.

RadioactiveCaesium | 2016-07-13

Gdyby ktoś jeszcze, jakimś cudem, nie wiedział - tekst jest PLAGIATem. Oczywiście sąd jej nic nie zrobił, bo "biedna i chora". Kurczę, też walczyłam z rakiem w jej wieku, a jakoś nikomu nic nie ukradłam -.- Sprawa jest opisana na blogu prawdziwej autorki: akrylove.blogspot.com

Lubczyk | 2016-02-09

Plagiat.

Ivette | 2015-08-28

OHYDNY PLAGIAT !!!

Przeraża mnie fakt, że w Polsce można UKRAŚĆ sobie cudzą pracę, podpisać się pod nią nazwiskiem i zarabiać na niej bez żadnych konsekwencji. To po prostu okropne. Współczuję PRAWDZIWEJ AUTORCE opowieści, że musiała przejść przez coś takiego.