Sztuka zatrudniania najlepszych. 21 praktycznych i sprawdzonych technik do wykorzystania od zaraz.

Wydawnictwo: MT Biznes
poradniki
Kasia

źródło okładki: http://eki.pl/show.php?id=MTB078

pijana_z_niemocy | 2018-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2018

Rewelacyjny, krótki i konkretny przewodnik, wypełniony praktycznymi wskazówkami dotyczącymi zatrudnienia i zatrzymania właściwych pracowników. Mi polecono go w miejscu pracy i uważam, że powinno się to stać praktyką każdej organizacji.

kris81CK | 2015-01-17
Przeczytana: styczeń 2015

Książka traktuje o zarządzaniu personelem czyli o tym, w jaki sposób zatrudnić, wdrożyć, motywować i utrzymać w swojej firmie najlepszego pracownika. Jak pisze autor: "Aż 95% sukcesu przedsiębiorstwa zależy przede wszystkim od ludzi wybranych do pracy w tym przedsiębiorstwie". Patrząc z punktu widzenia pracownika bardzo pragnąłbym, aby tę książkę przeczytała każda osoba kierująca innymi i w choć niewielkiej części przyswoiła sobie wiedzę w niej zawartą.

Predict | 2013-02-02
Przeczytana: kwiecień 2012

Bardzo konkretna, krótka książeczka. Punkt po punkcie prowadzi przez proces zatrudniania najlepszych. Podaje sporo wskazówek i pomysłów na to jak sprawdzić kandydata (np. czy zaprosiłbyś/abyś tę osobę na obiad do rodziny?)