Sztuka zatrudniania najlepszych. 21 praktycznych i sprawdzonych technik do wykorzystania od zaraz.

Wydawnictwo: MT Biznes
poradniki
Kasia

źródło okładki: http://eki.pl/show.php?id=MTB078

kris81CK | 2015-01-17
Przeczytana: styczeń 2015

Książka traktuje o zarządzaniu personelem czyli o tym, w jaki sposób zatrudnić, wdrożyć, motywować i utrzymać w swojej firmie najlepszego pracownika. Jak pisze autor: "Aż 95% sukcesu przedsiębiorstwa zależy przede wszystkim od ludzi wybranych do pracy w tym przedsiębiorstwie". Patrząc z punktu widzenia pracownika bardzo pragnąłbym, aby tę książkę przeczytała każda osoba kierująca innymi i w choć niewielkiej części przyswoiła sobie wiedzę w niej zawartą.

Predict | 2013-02-02
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: kwiecień 2012

Bardzo konkretna, krótka książeczka. Punkt po punkcie prowadzi przez proces zatrudniania najlepszych. Podaje sporo wskazówek i pomysłów na to jak sprawdzić kandydata (np. czy zaprosiłbyś/abyś tę osobę na obiad do rodziny?)

Miedzianowska | 2015-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2015
zielona6kasia | 2015-06-23
xelos | 2013-12-03
Krystian P | 2013-03-14
Na półkach: Zawodowa (kupić)
Jaroslaw Piotrowski | 2017-09-16
monika3200 | 2017-07-06
PatrycjaŁ | 2017-05-12
Na półkach: Biznes (poradniki)
Cinqciarz | 2016-12-12