Zasady Canfielda. Rusz się stąd, gdzie jesteś i idź tam, gdzie chcesz być!

Okładka książki Zasady Canfielda. Rusz się stąd, gdzie jesteś i idź tam, gdzie chcesz być! Jack Canfield, Janet Switzer
Jack CanfieldJanet Switzer Wydawnictwo: Studio Emka poradniki
poradniki
Studio Emka

Okładka książki Od zera do miliardera. 18 reguł bogacenia się i korzystania z możliwości bez ograniczeń Jack Canfield, Andres Pira, Joe Vitale
Od zera do mil... Jack Canfield, Andr...
Okładka książki Balsam dla Duszy miłośnika koni Marty Becker, Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Theresa Peluso, Gary Seidler, Peter Vegso
Balsam dla Dus... Marty Becker, Jack ...
Okładka książki Balsam dla duszy dziecka Jack Canfield, Irene Dunlap, Mark Victor Hansen, Patty Hansen
Balsam dla dus... Jack Canfield, Iren...
Okładka książki Balsam dla duszy matki Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Jennifer Read Hawthorne, Marci Shimoff
Balsam dla dus... Jack Canfield, Mark...

Bardzo dobra pozycja dla osób, które chcą nauczyć się brać odpowiedzialność za swoje życie, pracować nad marzeniami, zrealizować swoje osobiste cele i nie poddawać się trudnościom czy porażkom.

Oprócz powyższych, autor podejmuje też tematy takie jak:
-wizualizacja
-ego wewnętrznego dziecka, dorosłego i rodzica
-wybaczenia
-wewnętrznego krytyka (w końcu znalazłam ćwiczenie, które zadziałało na mnie! Polecam!)
-rozdziały do pracy nad sobą zaczerpnięte z terapii poznawczo behawioralnej tj. praca z przekonaniami czy automatycznymi, negatywnymi myślami
-kłamstw i prawdomówności
-pieniędzy
-sztuki asertywności i mówienia NIE
-delegowania zadań

I wiele, wiele innych!

Warto zajrzeć i pracować z tą książką - mądrość z niej razi po oczach. Podoba mi się szczerość autora, który jest autentycznie w niej sobą!

Oprócz powyższych, autor podejmuje też tematy takie jak:
-wizualizacja
-ego wewnętrznego dziecka, dorosłego i rodzica
-wybaczenia
-wewnętrznego krytyka (w końcu znalazłam...

Jeśli masz osiągnąć sukces to nie potrzebujesz tej książki, jeśli chcesz marzyć o sukcesie to możesz kupić ;)

Jack Canfield naprawdę prześcignął samego siebie. Zasady i informacje są ponadczasowe. Omawia, jak wyjaśnić, czego chcesz w swoim życiu, jak uwierzyć, że jesteś w stanie to otrzymać, jak usunąć ograniczające przekonania, abyś wiedział, że na to zasługujesz, a następnie jak podjąć skuteczne działania, aby to osiągnąć. Istnieje wiele dodatkowych wskazówek dotyczących sukcesu, takich jak ocena własnych wpływów, płacenie sobie w pierwszej kolejności, poprawa komunikacji z ludźmi, na których najbardziej Ci zależy i budowanie zespołu sukcesu.

polecam.Piotrze jesli jakims cudem to czytasz prosze o kontakt

polecam.Piotrze jesli jakims cudem to czytasz prosze o kontakt

Biblia dla ludzi pragnących odnieść sukces w życiu. Treściwa, wspaniała, niezwykle pomocna. Przy okazji można "liznąć" trochę prawa przyciągania. Mam ją pokreśloną, pozakreślają kolorowymi pisakami i z zagiętymi rogami w wielu miejscach. Nie dość, że pomaga w życiu, to jeszcze poprawia nastrój. Czasami można się nieźle uśmiać właściwie z samego siebie, bo pewne rzeczy niby się wie, ale na co dzień ich sobie nie uświadamiamy. A tu masz kawa na ławę. I czasami to powoduje nawet reakcje dźwiękowe z twojego wnętrza (same pozytywne). Jack Canfield jest wspaniałym, bardzo pozytywnym człowiekiem. Uwielbiam go zarówno czytać, jak i słuchać. :)

Kompendium wiedzy, dla ludzi, którzy chcą coś w życiu osiągnąć. Jest tutaj wszystko od ustalania wizji i celów, przez budowanie relacji, produktywność i finanse po wdzięczność i dobroczynność.

Polecam każdemu kto jest w jakikolwiek sposób zainteresowany budowaniem dobrego, wartościowego życia.

Zasady Canfielda to jedna z najlepszych książek motywacyjnych jakie przeczytałem!!
Autor jest pełen spokoju i opanowania, widać, że przeczytał tysiące książek i zjadł zęby na sukcesie.
Jack Canfield przygotowuje Cię na sukces- od pierwszej strony zdradza zasady, który doprowadziły go do prestiżu i luksusowego życia.
Niektóre rady są oczywiste, ale nawet eksperci powtarzają materiał dla początkujących, żeby usystematyzować wiedzę.
Książka jest bogata w inspirujące historie, trafne riposty i mądre rady.
Wiadomo, że od samego przeczytania nie zrobisz się bogaty- trzeba jeszcze trochę wysiłku.
Jack Canfield zachęcił mnie do tego wysiłku i jestem pewien, że niedługo zbiorę owoce swojej pracy nad sobą.
Rekomenduję tę książkę każdemu, kto chce zmienić swoje życie!!

Niektóre rady są oczywiste, ale nawet eksperci powtarzają...

"Tylko jedna osoba odpowiada za jakość twojego życia. Tą osobą jesteś ty. Jeśli chcesz odnieść sukces, musisz wziąć 100% odpowiedzialności za wszystko, czego w życiu doświadczasz."
"Zasady Canfielda" to kolejna rewelacyjna książka, jaką w ostatnim czasie udało mi się przeczytać, a właściwie doczytać . "Zasady..." zaczęłam czytać chyba latem, ale nie jest to książka, którą można łyknąć na raz. Gruba, prawie 500 stron pisanych dość drobną czcionką, aż 64 zasady, mające pomóc w osiągnięciu sukcesu... hmmm, no nie brzmi to zachęcająco.
"Zasady Canfielda" nie są łatwą lekturą. Ale prawda jest taka, że rzadko jakikolwiek poradnik jest książką łatwą, prostą i przyjemną. Jednak znając Jacka Canfielda z filmu The Secret oraz mając jakieś minimalne pojęcie o jego działalności i sukcesie, nie zraziło mnie to, ba! postanowiłam, że będę do niej wracać co najmniej raz w roku.
Do rzeczy. Książka składa się z 6 części, przedstawia podstawy sukcesu, konieczność przewartościowania wewnętrznego, rolę osób, którymi się otaczamy, podstawy tworzenia udanych relacji, sukcesu zawodowego oraz konieczność działania - oczywiście już od dziś 😉
Pozycja ta zawiera szereg przykładów osób, które osiągnęły sukces, przykłady te jednak nie przytłaczają treści. Co rzadko spotykane w tego typu książkach, autor kładzie nacisk na ciężką pracę, która prowadzi do sukcesu, na umiejętność dostrzegania okazji oraz słuchania głosu intuicji.
To tak w wielkim skrócie. Generalnie jest to książka, którą koniecznie trzeba przeczytać, książka stanowiąca podstawy w drodze do osiągnięcia sukcesu. Ja zaczynam w zgodzie z nią działać, co z tego wyniknie? Zobaczymy 😉

To dla mnie jedna z najlepszych książek z zakresu rozwoju osobistego - pełna przydatnej wiedzy i motywacji do działania.
Zasad jest naprawdę dużo i warto je wszystkie przeczytać, ale uważam, że wystarczy wybrać te, które przysłużą się naszym celom i po prostu je stosować, bo stosowane przynoszą ogromne korzyści.
Bardzo często wracam do tej książki i polecam ją wszystkim, którzy chcą się rozwijać, potrzebują motywacji i szukają wskazówek do realizacji swoich celów.

Bardzo często wracam do tej książki i polecam ją wszystkim,...

Wg mnie ksiazka przereklamowana. Chociaz kilka punktow mi sie odswiezylo i teraz zaczne troche aktywnosci w tych obszarach.
W sumie to jeden wielki zbior rad i madrosci od roznych ludzi.... nie wiem dlaczego tytul tej ksiazki to akurat 'Zasady Canfielda' ...

• Rozwój osobisty
  • Poradniki
  • Psychologia

Jack Canfield Zasady Canfielda. Rusz się stąd, gdzie jesteś i idź tam, gdzie chcesz być! Zobacz więcej