Zasady Canfielda. Rusz się stąd, gdzie jesteś i idź tam, gdzie chcesz być!

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

Przygotuj się na zmianę uwieńczoną sukcesem z Jackiem Canfieldem, autorem bestsellerowych książek, wielokrotnym triumfatorem rankingu "New York Times'a". Jack Canfield, współtwórca niezwykłej serii Balsam dla duszy, przedstawia zasady, które zgłębiał i zgodnie z którymi żył przez ponad 30 lat, zebrane i uprzystępnione w tej oto książce. Studiując owe "Zasady" - dowiesz się, jak zwiększyć...

Studiując owe "Zasady" - dowiesz się, jak zwiększyć swoją pewność siebie, radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, żyć nie tylko aby żyć, ale czynić to z pasją i entuzjazmem, a także, jak realizować swoje ambitne plany. Będąc czymś znacznie więcej niż zaledwie zbiorem dobrych pomysłów, książka prezentuje 64 ponadczasowe reguły, którymi na przestrzeni wieków kierowali się mężczyźni i kobiety sukcesu.

Są wśród nich guru zarządzania - wielcy, nieraz dziś już legendarni menedżerowie znanych i cenionych firm, światowej sławy sportowcy, wybitni politycy, ale również ludzie wydawałoby się całkiem przeciętni, jednak potężni duchem.

Te reguły, praktykowane każdego dnia, dokonają w twoim życiu takich przekształceń, o których Ci się nie śniło!

Ewusia Paliga | 2016-08-28

Nie ocenia się książki po okładce ani człowieka po wyglądzie, ale kiedy zobaczyłam autora „Zasad Canfielda” na froncie książki, to jest opalonego na idealny brąz, uśmiechającego się pełnią śnieżnobiałego uzębienia mężczyznę w średnim wieku w pozycji mówiącej „popatrz, jaki ja jestem wyluzowany, spełniony i zajeb*sty”, pomyślałam sobie, że „no ktoś mi tu chce wcisnąć kit”. Po prostu od razu zobaczyłam przed sobą akwizytora chcącego opchnąć mi syf. „Thanks, but no thanks” aż cisnęło mi się na usta, ale postanowiłam przeczytać te „Zasady”, mając na względzie, że „no risk no fun” i w sumie nie często mi się zdarza sięgać po pozycje motywacyjne, „a jak coś, to będzie niezła beka”. Prawdę mówiąc, rzeczywiście zaryzykowałam, a mianowicie swój czas, bo lista wartościowych książek do przeczytania jest niewspółmiernie długa do długości życia przeciętnego śmiertelnika, którym niestety również i ja jestem, ale chyba jednak było warto. Prawdę mówiąc, rzeczywiście praktycznie wcale nie miałam do...

almondfairy | 2014-01-07
Przeczytana: styczeń 2014

zdecydowanie najlepsza rozwojowa książka spośród tych, które dotąd przeczytałam. wszystkie zasady podane w książce uważam, za bardzo przydatne. jedyny ich minus to to, że aby zadziałały nie można poprzestać na ich przeczytaniu. zawarte w niej przykłady są bardzo inspirujące, aczkolwiek niektóre nie do osiągnięcia w naszej rzeczywistości. dlatego polecam podchodzić z lekkim przymrużeniem oka.

Zaczytana | 2014-03-03
Przeczytana: 03 września 2013

Jak w ocenie - wybitna.
Bardzo lubię Jacka, jego pozytywne podejście. Typowy Amerykanin;) Mimo to, nie pisze tylko o realiach amerykańskich - zasady, które przedstawia, da się zastosować w każdym kraju i w każdej życiowej sytuacji.
Psychologia korelująca z rzeczywistością (a wiemy, że nie zawsze to idzie w parze).
Warto przeczytać, warto zastosować ;)

Aneta | 2013-11-03
Przeczytana: czerwiec 2010

Jack Canfield, autor „Zasad …” powiedział, że: „Moim życiowym przeznaczeniem jest inspirować i umacniać ludzi, by realizowali swoje najwyższe wizje w kontekście miłości i radości.” Cytuje jego słowa, aby potwierdzić, że we wspomnianej książce, autor realizuje 100% swego przeznaczenia, że daje nam czytelnikom świadomość porządku, motywacji i inspiracji do układania własnych planów i ich realizacji w zgodzie z samym sobą.
Zachwycam się tą książką przede wszystkim dlatego, iż z każdym poznanym rozdziałem przybywa mi sił na podążanie daną drogą, na weryfikowanie tego co o sobie myślę, jak pracuję i co bym chciała robić. Z chaosu celów, które pomieszały się w przeszło- teraźniejszy mix, staram się, dzięki omawianej lekturze, wyodrębnić te prawdziwe, te które są tu i teraz i autentycznie odzwierciedlają moje pragnienia. To wszytko nie jest łatwe, i jak każda praca nad sobą, i ta wymaga wiele energii, pytań, wyborów… Dlatego tak ważne jest, aby książka będąca poradnikiem,...

hienka7 | 2013-07-25
Na półkach: Przeczytane, Bemowo, 2013
Przeczytana: 25 lipca 2013

Miejscami miałam wrażenie, że już to czytałam. Drażniło mnie też że autor reklamuje inne swoje pozycje czy produkty swoich znajomych, ale jak kogoś nie denerwuje ciągła reklama to może przeczytać, bo jest trochę ciekawych informacji.

zetens | 2014-06-13

Przyzwoita książka kolesia który sra forsą dzięki świetnemu marketingowi wokół swych książek. Sporo ciekawych informacji ale też sporo niezbyt ciekawych truizmów. Książka podzielona na szescdziesiat kilka zasad -czyli nowa zasada co 8 stron, wiec w miare przyjemnie sie czyta. Ostatnia zasada natomiast bardzo słaba - należy się dzielić swoją wiedzą dlatego należy kupić kilka sztuk tej książki ludziom których kochamy i na których sukcesie nam zależy.

Kashha | 2014-11-07
Przeczytana: 06 listopada 2014

Gdybym miała przeczytać tylko jedną rozwojową książkę przez całe życie - faktycznie byłaby to właśnie ta książka. Zgadzam się z każdą zasadą zawartą w niej i cieszy mnie to, że Canfield poukładał wszystko co wcześniej wiedziałam z różnych źródeł i jeszcze więcej w całość. To książka do której będę wracać w chwilach zwątpienia. Widzę jak dużo pracy przede mną, dlatego zabieram się do działania. :)

Multikasia | 2015-08-12
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 12 sierpnia 2015

Zbiór na prawdę praktycznych porad, z przykładami użycia, często z wzorami wśród ludzi popularnych, którym udało się odnieść sukces.
polecam!

potulna | 2015-12-26

Jedna z lepszych książek jakie czytałam. W prosty sposób pokazuje, jak można zmienić swoje życie na lepsze.

Łukasz Gumowski | 2010-02-05

Jest trochę treści mało ciekawych, ale moża spokojnie znaleźć parę perełek!

„Trener sukcesu nr 1 w Ameryce” przyjedzie do Polski

Jack Canfield, którego Amerykanie ochrzcili mianem „najbardziej efektywnego trenera sukcesu” przedstawi swoje sprawdzone zasady realizowania życiowych celów na specjalnym spotkaniu w Warszawie.