Okładka książki Uwierz w siebie i działaj. Pokonaj wątpliwości, zostaw przeszłość za sobą i odkryj swój potencjał Christina Tracy Stein, Brian Tracy
Christina Tracy SteinBrian Tracy Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
Believe It to Achieve It: Overcome Your Doubts, Let Go of the Past, and Unlock Your Full Potential
Onepress
2019-02-19
2019-02-19
Joanna Sugiero

Książka odmieniła moje życie w kryzysowej sytuacji. Polecam z całego serca ! ♥️

Książka odmieniła moje życie w kryzysowej sytuacji. Polecam z całego serca ! ♥️

To co mi najbardziej zapadło to po prostu myśleć pozytywnie i odganiać negatywne myśli. Staram się to robić od dłuższego czasu i to na pewno pomaga. Przeszłości nie zmienimy więc nie ma co do niej wracać...no ale to się łatwo mówi ;) książka zachęca żeby akceptować siebie co też jest istotne. Bez pracy nad sobą ciężko osiągnąć dalszy sukces. Liczyłem mimo wszystko na więcej konkretnych i motywujących zwrotów i przykładów.

Bardzo przyjemnie się czyta. Bardzo celna uwaga z tym ,że wszystko co nas ogranicza przeszkody które mamy zakodowane w głowie jak i lęki są nam wpajane od narodzin. Bo w końcu rodziny się bez nawyków, leków i z prostymi potrzebami a wszystko inne nabywamy , uczymy się i zostaję nam wyedukowane przez rodziców , bliskich otoczenie i każdego kogo poznajemy w życiu. Naprawdę dobra wartościowa książka.

Kolejna pozycja od Briana Tracy. Podobnie jak w innych książkach autora spora dawka motywacji, masa praktycznych wskazówek, kilka historii – podanych w przystępny i zrozumiały sposób.

Lubię co jakiś czas sięgnąć po książki tego typu, bo pozwalają się zatrzymać, zastanowić nad sobą, zaktualizować swoją listę aktualnych „to dosów”, nanieść kilka poprawek i po prostu działać.

08 stycznia 2021 roku, w piątek pociągiem FREDRO relacji Wrocław-Lublin, wraz z koleżanką jechała prześliczna blondyneczka. Stacja docelowa Warszawa Centralna, godzina 16:20. Dziewczyna ta czytała książkę Uwierz w siebie i działaj. W dłoni trzymała pomarańczową kredkę, którą zakreślała ciekawsze fragmenty książki. Na jej nadgarstku wisiało srebrne serduszko zawieszone na czarnym rzemyku. Jestem cholernym introwertykiem. Nie zagadałem, a była ku temu możliwość. Dopiero po podróży zrozumiałem, jak wielki błąd popełniłem. Zakochałem się i chciałbym Ją odnaleźć. JEŚLI TU JESTEŚ, ROZPOZNAJESZ W OPISIE SIEBIE ALBO ZNASZ DZIEWCZYNĘ Z OPISU - PROSZĘ DAJ ZNAĆ. CHCĘ NAPRAWIĆ SWÓJ BŁĄD I POSTĄPIĆ ZGODNIE Z TYTUŁEM KSIĄŻKI. Proszę, napisz do mnie dawawrzyk@gmail.com Pozdrawiam gorąco, Dawid

Książka jest "chuda" ale zawiera dużo merytorycznej wiedzy. Zamiast rozległych opisów i owijania w bawełnę omawiane są konkretne aspekty. Praktycznie na każdej stronie podkreśliłam kilka zdań. Dodatkowym plusem jest papier przez który zakreślacz nie przebija. Warto przeczytać. Napisana profesjonalnie i merytorycznie, a zarazem zrozumiałe. + praktyczne ćwiczenia. Dosyć szybko przez nią przebrniesz (o ile nie zaznaczasz ważnych fragmentów jak ja :D) Polecam :)

Czytając wcześniej książkę "Nawyki warte miliony", ma się wrażenie czytając tę pozycję. że gdzieś się to już czytało.. I wrażenie jest prawidłowe. Wiele myśli/stwierdzeń z książek Briana pojawiło się ponownie tutaj.
Książka jest dobra, jednak dużo sentencji powtarza w kółko. Bardzo niewygodnie się ją trzymało.

Świetna książka.
Mimo, iż niby to wszystko wiesz, ale jak ktoś dobrze ujmie to słowami i dobitnie do ciebie dotrze to jest to. Trzeba się wziąć w garść i działać, a nie tylko wiedzieć.

Świetna książka.

Mniejszy zachwyt niż nad innymi książkami autora, ale wciąż warto. Bywały momenty nieco niepokojące, w których autor zbliżał się do tez rodem z książki "Potęga Podświadomości". Jak zawsze robotę robią historie opisane w treści, które obrazują jak proponowana zasada może realnie wpłynąć na życie.

Dobra książka. Traktuję ją jako cegiełka pozwalająca zmienić siebie i postrzeganie świata. Wiele trafnych przykładów gdzie i w jakich dziedzinach życia warto by coś poprawić i zacząć myśleć inaczej. Z drugiej strony wiele przykładów oraz teorii powtarza się i jest oczywista. Oceniam pozytywnie i nie żałuję czasu, który na nią poświęciłem. Kilka ćwiczeń sam wypróbowałem i przyznaje, że działają.

• Poradniki
  • Rozwój osobisty