Sztuka zatrudniania najlepszych. 21 praktycznych i sprawdzonych technik do wykorzystania od zaraz.

Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
MT Biznes
poradniki

Dobra dla zatrudniających i szukających pracy. Cenne wskazówki.

Rewelacyjna książka o zatrudnianiu i utrzymywaniu najlepszych- zawodników klasy "A".
Polecam każdemu biznesmenowi!!
Monte Christo

Rewelacyjny, krótki i konkretny przewodnik, wypełniony praktycznymi wskazówkami dotyczącymi zatrudnienia i zatrzymania właściwych pracowników. Mi polecono go w miejscu pracy i uważam, że powinno się to stać praktyką każdej organizacji.

Książka traktuje o zarządzaniu personelem czyli o tym, w jaki sposób zatrudnić, wdrożyć, motywować i utrzymać w swojej firmie najlepszego pracownika. Jak pisze autor: "Aż 95% sukcesu przedsiębiorstwa zależy przede wszystkim od ludzi wybranych do pracy w tym przedsiębiorstwie". Patrząc z punktu widzenia pracownika bardzo pragnąłbym, aby tę książkę przeczytała każda osoba...

Bardzo konkretna, krótka książeczka. Punkt po punkcie prowadzi przez proces zatrudniania najlepszych. Podaje sporo wskazówek i pomysłów na to jak sprawdzić kandydata (np. czy zaprosiłbyś/abyś tę osobę na obiad do rodziny?)

• & Ekonomia|finanse|zarządzanie
  • 2018