Okładka książki Maksimum osiągnięć. Jak być sobą, cieszyć się życiem i osiągać to, co dla ciebie najlepsze Brian Tracy
Brian Tracy Wydawnictwo: Muza poradniki
poradniki
Maximum Achievement
Muza
2020-04-22
2005-01-01
1995-05-01
Witold Biliński
poradnik rozwój osobisty motywacja pewność siebie szczęście sukces

"Maksimum osiągnięć" Briana Tracy'ego rozczarowuje płytkością i brakiem świeżości. Książka zawiera oklepane rady i ogólniki, które nie oferują realnej pomocy w dążeniu do sukcesu i szczęścia. Pompatyczny styl i brak autentyczności autora dodatkowo zniechęcają do lektury. Zamiast inspirującej podróży ku lepszemu życiu, "Maksimum osiągnięć" okazuje się być jedynie zbiorem banałów i pustych frazesów.

Zdecydowanie odradzam tę książkę wszystkim szukającym głębszych refleksji i praktycznych wskazówek na drodze do samorealizacji.

Ta książka otworzyła moje oczy na potęgę wiary, podświadomości i przede wszystkim miłości. Rady, które otrzymałem już pomagają mi żyć lepiej, lecz mam wrażenie, że to dopiero początek. Polecam każdemu, kto chce odmienić swoje życie i osiągnąć szczęście.

Powierzchowna, ale ma kilka smaczków przydatnych do zmotywowania się, by kolejny dzień przechodzić ekstra milę.

Bardzo praktyczna, pełna wiedzy i jasnych porad . Chyba jego najlepsza pozycja, która zawiera wszystkie jego najlepsze myśli. Obowiązkowa pozycja nawet dla tych, którzy czytali inne pozycje autora.

Bardzo dobra książka, opisuje wiele ważnych aspektów życia.

Bardzo dobra książka, opisuje wiele ważnych aspektów życia.

Klasyczny Brain,warta przeczytania,każdy z pewnością wyciągnie coś wartościowego dla siebie i będzie mógł wdrożyć w życie,czy to do relacji,stawiania celów,organizacji czasu czy po prostu podniesienia jakości życia,
Polecam

Polecam

Briana Tracy "znam" od lat, wcześniej sięgałem po jego Psychologię sprzedaży, Wędrówki z Gandalfem i Nie tłumacz się, działaj! Po Maksimum osiągnięć sięgnąłem słysząc, że jest to najlepsza z jego książek, do której ma najbardziej osobiste podejście.

Tracy ma to do siebie, że nie pisze moim zdaniem nic odkrywczego, ale robi to w sposób obrazowy i logiczny, co powoduje, że płynie się przez jego przekaz. Tak było i tym razem, choć spodziewałem się, że będzie tu dużo "analitycznych" narzędzi, a dostałem bardziej "trening mentalny".

Pierwsza część o prawach rządzących sukcesem i rozwojem bardzo przypadła mi do gustu. Ostatnie trzy rozdziały już trochę skakałem, czułem jakby były dopisane na szybko, albo w późniejszym czasie.

Nie dostaniemy tu badań, źródeł wiedzy itp. Dostaniemy za to przyjemny przekaz tego, co wg mnie faktycznie sprawdza się w dużej mierze w życiu.

Książka łatwa w odbiorze. Jedna z tych których można 'wyciągnąć' coś dla siebie. Na pewno motywuje, wspiera i pomaga w zrobieniu pierwszego kroku ku nowemu.

Fajna książka, nie zgadzam się ze wszystkim, ale w większości podaje trafne spostrzeżenia i porady. Będę do niej wracać :).

KFla kazdego kto chce a nie wie jak.

KFla kazdego kto chce a nie wie jak.

• Rozwój osobisty
  • Poradniki