Bądź mądrzejszy! Naucz się myśleć i działać jak ludzie sukcesu

Okładka książki Bądź mądrzejszy! Naucz się myśleć i działać jak ludzie sukcesu
Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
poradniki
MT Biznes
2018-05-11
2018-05-11
poradnik myślenie sukces

Okładka książki Uwierz w siebie i działaj. Pokonaj wątpliwości, zostaw przeszłość za sobą i odkryj swój potencjał Christina Tracy Stein, Brian Tracy
Ocena 6,6
Uwierz w siebi... Christina Tracy Ste...
Okładka książki Potęga osobistego uroku Jak zjednywać sobie ludzi Ron Arden, Brian Tracy
Ocena 6,5
Potęga osobist... Ron Arden, Brian Tr...

O ile Nie tłumacz się, wywarła na mnie pozytywne wrażenie, tak ta jest autoplagiatem. Zdania są wklejone. Może gdybym przeczytała ją w jakimś odstępie czasu lepiej bym ją odebrała, a tak niestety słaba pozycja dla mnie.

Nawet banały potrafią nam o czymś przypomnieć, więc ogólny przekaz jest pozytywny. Brian Tracy jest jednym z coach'ów, który swoją pracę wykonuje w sposób nieco bardziej stonowany, więc jego historia (która u wszystkich wygląda identycznie - od 0 do milionera) aż tak nie razi ..

Dodaj cytat z książki Bądź mądrzejszy! Naucz się myśleć i działać jak ludzie sukcesu