Jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

Znajdziemy tu pouczające przykłady i podane kolejne wskazówki, jak wyrobić sobie styl i technikę najlepszego handlowca. Autor wskazuje na tak istotne elementy sukcesu jak potęga entuzjazmu, skuteczność zachęcania klientów do kupna. Obok tego podaje sposoby pokonywania strachu, kluczowe słowa, które pozwolą zmienić sceptycznego klienta w entuzjastycznego nabywcę i siedem złotych zasad dobijania targu.

lillithu | 2013-07-23
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 23 lipca 2013

Świetna książka- poradnik, naprawdę inspirująca i napisana w prosty i przystępny sposób, tak że aż grzech nie stosować zawartych w niej ponadczasowych rad :) Mimo tego że napisana została ponad pół wieku temu, zawiera nieśmiertelne prawdy, które dotyczą każdego niezależnie od branży w której pracuje i wpływają na kontakty z ludźmi których codziennie napotykamy, łącznie z rodziną. Naprawdę świetna lektura, gorąco polecam!

Marcinkon | 2012-06-30
Przeczytana: 15 maja 2012

Fundament każdej osoby pracującej w sprzedaży. Nie ma lepszej, bardziej przejrzystej publikacji na temat fundamentów pracy z klientem. Gorąca polecam do lektury tej ponadczasowej pozycji.

Łukasz Chrzanowski | 2017-03-14
Przeczytana: 14 marca 2017

Nie ma i nie będzie lepszej książki biznesowej od tej. Autor uczy, jak widzieć człowieka w sprzedaży i pokazuje, jak docierać do niego w sposób etyczny. Jeśli ktoś stawia pierwsze kroki w sprzedaży, to może szukać dróg na skróty, które w perspektywie czasu, będą prowadziły do ślepego zaułku. Jeśli ktoś jest weteranem sprzedaży, to pod każdym słowem w tej książce będzie mógł się podpisać.

Krótka i niezwykle pozytywna lektura - trochę o handlu i biznesie, trochę o technikach wywierania wpływu, a przede wszystkim o potędze entuzjazmu i wiary w siebie. Lektura obowiązkowa dla mizantropów, samotników, programowych ponuraków i miłośników "Śmierci komiwojażera".

WorkForIt | 2013-06-29
Przeczytana: 16 stycznia 2013

Ameryka, wczesne lata dwudzieste gdzie akwizycja przeżywała swój rozkwit i na tym pełnym, trudnym rynku przygodę zaczyna Frank. Mimo konkretnych porad jakie opisuje w książce najbardziej w pamięci pozostaje jego postawa. Po pierwsze nie poddawaj się, po drugie pracuj ciężko ale z głową, analizuj sytuacje, błędy, szanse (te wykorzystane jak i te nie), wszystko zapisuj bo tak jest łatwiej i po tym wszystkim pracuj jeszcze ciężej. Cenię go niesamowicie. Będąc u dobrego agenta ubezpieczeniowego po przeczytaniu tej książki można od razu zauważyć, że czerpią z jego wiedzy garściami. Polecam każdemu.

kris81CK | 2015-01-02
Przeczytana: listopad 2014

Książka od której warto rozpocząć przygodę w świece sprzedaży oraz budowania udanych i długotrwałych relacji z kontrahentami. Z perspektywy czasu stwierdzam, że porady w niej zawarte są mądrzejsze i bardziej cenne niż te, które znaleźć można w literaturze tematu napisanych przez wielu współczesnych autorów.
Na pewno wrócę do niej w przyszłości.

Maria Tarczyńska | 2015-05-25

Lubię czasy Ameryki przedwojennych lat. A przez lektury tego typu można liznąć ducha tamtych czasów. Może w niektórych punkach książka dość męcząca swą powtarzalnością (pewnie ma to duże znaczenie dla przyswojenia materiału), ale bardzo wiele prawd i założeń w niej zawartych jest aktualna do dziś. Warto przeczytać!

Tricksofmind | 2015-12-25

„Jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie” ukazuję historię kariery handlowca, który był z początku beznadziejny w swoim fachu. Tak słaby, że w pewnym momencie był gotów zrezygnować z pracy. W kolejnych rozdziałach autor daje nam wskazówki i rady poparte przykładami dzięki którymi stał się jednym z najlepszych handlowców Ameryki. Szczególnie podoba mi się myśl przewodnia książki: ‚nikt nie urodził się handlowcem’. Inspiruje mnie ona do dokładnej analizy każdego rozdziału, przyswojenia sobie wiedzy oraz zastosowania w życiu codziennym.

Tricksofmind.pl

Zofiana | 2014-03-12
Przeczytana: marzec 2014

Książka z wieloma ciekawymi radami do zastosowania w biznesie.

Magdalena Bienia | 2012-02-11
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2012 rok

Super książka dla każdego kto działa w biznesie.