Maksimum osiągnięć. Jak być sobą, cieszyć się życiem i osiągać to, co dla ciebie najlepsze

Brian Tracy Wydawnictwo: Muza poradniki
poradniki
2020-04-22
Witold Biliński
poradnik rozwój osobisty motywacja pewność siebie szczęście sukces

Rewelacyjna, jedna z lepszych książek o rozwoju, jaką przeczytałam. Dotyczy głównie ustalaniu własnego celu. Polecam

Nie polecam. Powinna być bardziej zatytuowana "Jak żyć by być jak Brian Tracy" niż "Maksimum osiągnięć". Jeśli ktoś nie chce być sławnym miliarderem albo nie interesuje się psychologią sukcesu lub życiem Briana Tracy'ego, lepiej niech nie czyta. Na oko 40% treści to elementy biografii autora. Tak naprawdę nie da się określić o czym jest ta książka, mamy sporo psychologii,...

Brian Tracy jak zawsze w formie, marzy mi się szkolenie tego gościa. Trener biznesu z prawdziwego zdarzenia.

Wszystko co zostało napisane włączając w to rozdział o tym jak w praktyce zdefiniować cele - pełna dycha ode mnie! I myślę, że na tym mogłaby sie książka zakończyć. Kolejne rozdziały przystępne, ciekawe ale już nie tak bardzo "odkrywające".
Bardzo miłe zaskoczenie ile miejsca poświęcił autor na zagadnienie Miłości do siebie, do innych i do działań jakie podejmujemy w...

Genialna treść. Akurat w momencie życia, w którym najbardziej jej potrzebowałem. Powinno się ją przypominać sobie codziennie. Jest to piękny przewodnik po życiu.

Brian Tracy należy do moich ulubionych autorów. Już tytuł
zapowiada, że książka jest podręcznikiem korzystania ze swojego „Maksimum osiągnięć” oraz przekonującą deklaracją, że jest to możliwe. Jest również jedną z najlepszych pozycji z zakresu rozwoju osobistego, jakie czytałam.

Ten niezwykły poradnik motywacyjny wypełniony jest wskazówkami jak odkryć swój potencjał,...

Jedna z najlepszych książek motywacyjnych. W krótki i przejrzysty sposób określa to, co ważne. Wszystkie inne po niej to mniej lub gorzej, udane kopie.

Polecam! Głównie tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z poradnikami. Dobrze porządkuje wiedzę i układa w głowie priorytety, choć odkrywczych rzeczy tam nie znajdziemy, są to raczej "oczywiste oczywistości". Napisana prostym i zachęcającym językiem. Zdecydowanie lepiej ją trawiłam i łatwiej się czytało niż Stephena Covey'a.

Super! Autor wyjaśnia prawa obowiązujące we wszechświecie i podaje strategie osiągania celów. Tak po krótce. POLECAM

Książka krótka ale treściwa. Jest to skomasowanie kilku książek w jednej - krótszej wersji. Rady od "twojego przyjaciela". Podsumowując tekstem z książki: najważniejsza jest miłość.

• Rozwój osobisty
  • Audiobook