Sezamie, otwórz się

Da Capo
1994-01-01
1994-01-01
Monika Ruiz

Szalony pomysł małżeństwa z wyrachowania.
Zdesperowana kobieta zostaje wplątana w dziwny układ dla ratowania upadającej firmy rodzinnej. Układ, który ma być zwykłym kontraktem handlowym. Ma być… Czy będzie?
Przeczytać można, dla urozmaicenia, w czasie wakacji, gdy trudno się skupić. Mnie nie porwała. Nie uratował jej wątek sensacyjny.

Szalony pomysł małżeństwa z wyrachowania.

Główną bohaterka powieści jest młoda współwłaścicielka wielkiej firmy, Annie Lyncroft. Poznajemy ją w momencie oświadczyn. I to nie byle jakich! Otóż to ona sama oświadcza się bogatemu i przystojnemu, aczkolwiek tajemniczemu Oliverowi Rain. Każdy myśli, że pewnie robi to dla kasy. Ale tylko nieliczni wiedzą jaka jest prawda.

Annie jest bardzo inteligentną kobietą. Dobrze wie o tym, że po stracie swojego wspólnika, a jednocześnie brata, nie poradzi sobie z utrzymaniem firmy. Jedyną opcją jest dla niej Oliver...

www.blaskksiazek.pl

Annie jest bardzo inteligentną kobietą....

Naprawdę dobry romans. Nie jestem czytelniczką takich książek, jednak ta przypadła mi do gustu :)

Generalnie świetna, uwielbiam właśnie takie książki tej autorki. Fantastyczni bohaterowie, to jest główny atut, bo reszta to wiadomo, że taka jak zawsze. Uwielbiam takich skomplikowanych mężczyzn i sympatyczne, inteligentne kobiety.
Końcówka trochę słaba, bo miałam wrażenie, że jest lekko oderwana od reszty książki, ale ogólnie może być.

Uwielbiam tę książkę.Niedawno skończyłam czytać ją ponownie. Nie ma to jak spotkanie dwóch różnych osobowości-bardzo poważnego faceta i kolorowej, spontanicznej właścicielki sklepu z osobliwościami. Intryga i miłość to całkiem niezłe połączenie.

Jayne Ann Krentz - "Sezamie, otwórz się"/"Wildest Hearts"

Annie (29) + Oliver (37)

*1993

Jayne Ann Krentz - "Sezamie, otwórz się"/"Wildest Hearts"

Annie (29) + Oliver (37)

*1993

Zatrzęsienie literówek, to pierwsze co pomyślałam, po przeczytaniu książki.

Zatrzęsienie literówek, to pierwsze co pomyślałam, po przeczytaniu książki.

• Romans
  • Brother's/sister's friend