Zgłosuj na książki roku 2017

Tłumaczenie: Monika Ruiz
Wydawnictwo: Da Capo
Wildest Hearts
Halina

Annie Lyncroft, bohaterka "Sezamie, otwórz się", podobnie jak kobiety z innych powieści Jayne Ann Krentz uparcie, inteligentnie - aczkolwiek czasami w dość zabawny sposób - próbuje osiągnąć swe cele w świecie zdominowanym przez przedstawicieli płci przeciwnej... a zwłaszcza przez jednego z nich.

źródło opisu: http://www.conrada11.pl

źródło okładki: http://www.conrada11.pl

wiech | 2016-08-20
Przeczytana: 20 sierpnia 2016

Szalony pomysł małżeństwa z wyrachowania.
Zdesperowana kobieta zostaje wplątana w dziwny układ dla ratowania upadającej firmy rodzinnej. Układ, który ma być zwykłym kontraktem handlowym. Ma być… Czy będzie?
Przeczytać można, dla urozmaicenia, w czasie wakacji, gdy trudno się skupić. Mnie nie porwała. Nie uratował jej wątek sensacyjny.

emerytka19 | 2017-11-17

Zatrzęsienie literówek, to pierwsze co pomyślałam, po przeczytaniu książki.

jackie19 | 2014-11-09
Przeczytana: lipiec 2014

Główną bohaterka powieści jest młoda współwłaścicielka wielkiej firmy, Annie Lyncroft. Poznajemy ją w momencie oświadczyn. I to nie byle jakich! Otóż to ona sama oświadcza się bogatemu i przystojnemu, aczkolwiek tajemniczemu Oliverowi Rain. Każdy myśli, że pewnie robi to dla kasy. Ale tylko nieliczni wiedzą jaka jest prawda.

Annie jest bardzo inteligentną kobietą. Dobrze wie o tym, że po stracie swojego wspólnika, a jednocześnie brata, nie poradzi sobie z utrzymaniem firmy. Jedyną opcją jest dla niej Oliver...

www.blaskksiazek.pl

Magdalena | 2013-11-12
Przeczytana: 09 listopada 2013

Generalnie świetna, uwielbiam właśnie takie książki tej autorki. Fantastyczni bohaterowie, to jest główny atut, bo reszta to wiadomo, że taka jak zawsze. Uwielbiam takich skomplikowanych mężczyzn i sympatyczne, inteligentne kobiety.
Końcówka trochę słaba, bo miałam wrażenie, że jest lekko oderwana od reszty książki, ale ogólnie może być.

Ewa | 2013-04-04
Przeczytana: listopad 2012

Uwielbiam tę książkę.Niedawno skończyłam czytać ją ponownie. Nie ma to jak spotkanie dwóch różnych osobowości-bardzo poważnego faceta i kolorowej, spontanicznej właścicielki sklepu z osobliwościami. Intryga i miłość to całkiem niezłe połączenie.

Schwarzi | 2014-09-09

Naprawdę dobry romans. Nie jestem czytelniczką takich książek, jednak ta przypadła mi do gustu :)

Anna Baj | 2017-11-07
-MarynaLinchuk- | 2017-08-17