Rycerska powinność

Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Her Knight Protector
Avadoro

Włochy, Anglia, XII wiek. Alain de Banewulf bierze udział w wyprawie do Ziemi Świętej, by zdobyć rycerskie ostrogi w walce, a nie podczas turnieju. Pragnie dorównać ojcu i bratu, którzy są dla niego wzorem - odważni na polu bitwy, szlachetni w codziennym życiu, opiekuńczy wobec dam. Z krucjaty wraca jako zwycięzca. We Włoszech wybawia z rąk rabusiów młodziutką Katherine. Postanawia...

Włochy, Anglia, XII wiek.

Z krucjaty wraca jako zwycięzca. We Włoszech wybawia z rąk rabusiów młodziutką Katherine. Postanawia towarzyszyć jej w drodze do Anglii, zwłaszcza że dowiaduje się, iż przewozi ona drogocenny skarb, którego od wieków daremnie poszukuje całe chrześcijańskie rycerstwo, świętego Graala.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2006

Agnieszka | 2014-05-01