Miłość czy rozsądek

Okładka książki Miłość czy rozsądek
Anne Herries Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Oficer i dżentelmen (tom 1) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Oficer i dżentelmen (tom 1)
Harlequin Romans Historyczny
Courted by the Capitan
HarperCollins Polska
2016-05-19
2016-05-19
Krzysztof Puławski
wojna rodzina oficer posiadłość majątek żona posag spadek małżeństwo

Bardzo ciekawa książka, polecam

1975

Szczypta kryminału, mini podróż, ociupinka romansu, parszywy oraz bohaterki człek i panna z kasą.
Generalnie za szybko wszystko opowiedziane.

Na półkach: , , , , ,

Jane Austen się w grobie przewraca - jeżeli będziemy się ściśle trzymać obyczajowości XIX wiecznej Anglii. Panna na wydaniu a taka rozwiązła. Gorsza niż Lydia Bennet. No ale na całe szczęście, że to Harlequin.

• Romans Historyczny
  • Harlequin
  • Historyczna
  • 2016
  • Kostiumowo
  • 💋 Romansidła ogólny 👩❤️👱🏼‍
  • 2021

Dodaj cytat z książki Miłość czy rozsądek