Marek - chłopiec, który miał marzenia

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Evik

Jakim dzieckiem był Marek Kamiński? Czy różnił się od rówieśników? Co popchnęło go ku kolejnym wyprawom i spowodowało, że wciąż sprawdza granice ludzkiej wytrzymałości? Wielki Podróżnik z werwą i humorem opowiada o swoim codziennym życiu w domu i szkole oraz o przygodach, które ukształtowały jego ciekawość świata. Ta pięknie zilustrowana książka zawiera autentyczne zdjęcia z dzieciństwa...

Ta pięknie zilustrowana książka zawiera autentyczne zdjęcia z dzieciństwa autora. Z pewnością zachwyci dzieci i zachęci je do rozmyślań, co w ich życiu jest ważne i jakimi ludźmi chciałyby zostać w przyszłości.

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2009

źródło okładki: http://www.wydawnictwogwp.pl

voelle | 2014-08-30
Przeczytana: maj 2014

Cóż by tu napisać?
Mi osobiście książka się bardzo spodobała. Bardzo lubię czytać takie książki, które opisują różne przygody i podróże.
"Marek - chłopiec, który miał marzenia" to bardzo ciekawa i wciągająca książka.

Znany podróżnik - Marek Kamiński opisuje tu >>w pewnym sensie<< swoje najciekawsze przygody życia.

W każdym razie książka mi się bardzo podobała. :-)

Mia | 2015-11-13
inkaa2000 | 2013-07-11
Przeczytana: 04 lipca 2013

Ładna książka - warto mieć marzenia i nigdy się nie poddawać. A przede wszystkim warto, aby młodsi czytelnicy przeczytali tę książkę, żeby zobaczyli, od czego zaczynał ktoś, kto jako jedyny na świecie w ciągu roku zdobył obydwa bieguny!

pttkradzyn | 2017-02-10
Przeczytana: 09 lutego 2017

Polecam wszystkim tym, którzy jeszcze nie wiedzą kim chcieliby zostać w przyszłości.

mysia050 | 2013-09-30
Przeczytana: 09 września 2013

Książka mnie nie zafascynowała, ale jest ok. Napisana prostym językiem w sam raz dla dzieci. ;)

prylka | 2013-04-17
Na półkach: Przeczytane, Rok 2013
Przeczytana: 05 maja 2013

Bardzo ciekawa książka !

Dorota Lewandowicz | 2013-05-27
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci

czyzewa | 2015-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2015

wspaniała lektura dla dużych i małych :) inspirujaca i pobudzająca do działania

Dablju | 2017-04-28
Na półkach: Przeczytane, 2017